Aktualności

Jak kupić mieszkanie on-line

2020.03.23

 

Obsługa naszych biur jest do Państwa dyspozycji i w przypadku potrzeby bezpośredniego spotkania prosimy o telefon i umówienie indywidualnego terminu – rezerwujemy wtedy czas wyłącznie dla Państwa w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu w czasie spotkania. Biorąc pod uwagę aktualne możliwości technologiczne i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Mak Dom Holding S.A. wprowadził możliwość podpisywania umów rezerwacyjnych bez konieczności spotykania się w biurze.

Poniżej przedstawiamy kilka prostych kroków, które pokażą Państwu jak w łatwy sposób dokonać zakupu mieszkania za pośrednictwem dostępnych kanałów on-line:

 1. Jeżeli wybrałeś na podstronie Naszego serwisu www interesującą Cię inwestycję, zapytaj naszego Doradcę o:
 • aktualne ceny interesujących Cię mieszkań oznaczonych jako ,,wolne’’
 • warunki zakupu takie jak szablony umów, standard wykonania, prospekt informacyjny oraz harmonogram wpłat
 • możliwość wydłużenia terminu zapłaty raty pochodzącej z kredytu
 1. Jeżeli nie możesz przyjechać na teren budowy, poproś Doradcę, aby przesłał aktualne zdjęcia lub film pokazujące osiedle, budynek i wybrane mieszkanie.
 2. Jeżeli będziesz zdecydowany za zakup wybranego mieszkania - poproś o przesłanie w formie elektronicznej wypełnionej umowy rezerwacji.
 3. Podpisz umowę rezerwacyjną i prześlij Opiekunowi jej skan lub zdjęcie.
 4. Prześlij potwierdzenie dokonania przelewu opłaty rezerwacyjnej.
 5. W dogodnym umówionym terminie, spotkamy się w kancelarii notarialnej, aby sfinalizować ustalenia w formie notarialnej Umowy deweloperskiej zawierającej indywidualny rachunek powierniczy do wpłat.
 6. Odbioru mieszkania i przeniesienia własności będziemy dokonywali po zakończeniu budowy i w bardziej sprzyjających kontaktom bezpośrednim okolicznościach!  smiley 
 7. To takie proste! Nie czekaj, tylko już dziś zarezerwuj swoje wymarzone  mieszkanie!