Nowe mieszkania Lublin oraz Świdnik

OD 16 LAT W LUBLINIE. . .

 

Grupa Deweloperska MAK DOM funkcjonuje na rynku mieszkaniowym od 25 lat, w tym 16 lat w Lublinie i Świdniku. Od początku naszej działalności z powodzeniem realizujemy nasze dwa sztandarowe projekty: osiedle SŁONECZNY DOM w Lublinie oraz osiedle POLESIE w Świdniku. Z biegiem lat rozszerzyliśmy ofertę nowych mieszkań o kolejne inwestycje: NOWE SOKOLNIKI, PERŁY KALINY, SŁONECZNE OGRODY i SŁONECZNĄ DĄBROWĘ. Do chwili obecnej do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy ponad 15 000 mieszkań w skali całego kraju, z czego blisko 2 000 w Lublinie i Świdniku.
 

 

 
WIĘCEJ NIŻ MIESZKANIE. . .

 

Realizowane przez nas inwestycje charakteryzują się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń. Projektując nowe budynki staramy się aby wszystkie mieszkania w jak największym stopniu wykorzystywały naturalne oświetlenie i aby każdy mógł zażyć kąpieli słonecznych na przestronnym balkonie. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy naturalne, ceramiczne materiały. Naszym klientom przekazujemy mieszkania wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu wokół budynku.
  
 
NAGRODY I WYRÓŻNIENIA. . .

 

Nasza działalność w Lublinie zaowocowała m. in. dwukrotnym zajęciem I miejsca w międzynarodowym konkursie o Kryształową Cegłę. W 2005 roku kapituła konkursu na najlepszy zespół zabudowy wielorodzinnej uhonorowała osiedle SŁONECZNY DOM a w 2012 roku wyróżnienie w tym samym konkursie zdobyły PERŁY KALINY oraz zrealizowane na potrzeby osiedla SŁONECZNY DOM przedszkole, przychodnia zdrowia i apteka. Budynek przedszkola zwyciężył również w konkursie ZŁOTA KIELNIA Budowa Roku 2011 w kategorii obiektów użyteczności publicznej.
  
 
Sukcesy poszczególnych inwestycji przekładają się na całokształt funkcjonowania Spółki i sprawiają, że MAK DOM regularnie zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Więcej informacji na temat nagród i wyróżnień znajdą Państwo na stronie głównej w zakładce "O NAS".