Szanowni Państwo,

MAK DOM HOLDING S.A. to firma z polskim kapitałem realizująca obecnie ponad 30 inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce. Znaczący wkład w rozwój lokalnych rynków mieszkaniowych na przestrzeni ostatnich 30 lat został doceniony wieloma wyróżnieniami. W 2012r. za innowacyjność i najwyższe standardy firma została odznaczona godłem ,,Deweloper Roku 2012" oraz jako jedyna firma deweloperska dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu, potwierdzając dobrą kondycję i dynamiczny rozwój, również w trudniejszych realiach rynkowych.  W ostatniej dekadzie sprzyjającej rozwojowi branży deweloperskiej kapitał zakładowy spółki został podwyższony do ponad dwustu milionów złotych i uruchomione projekty mieszkaniowe w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Olsztynie, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie i Zakopanem.

W aglomeracji warszawskiej przedstawiamy szeroką ofertę poczynając od ekonomicznych mieszkań w Otwocku, Józefosławiu, Julianowie i Piasecznie, poprzez podwyższony standard mieszkań na warszawskim Ursynowie, aż do wygodnych domów bliźniaczych i apartamentów dwulokalowych zlokalizowanych w Wawrze. Szczególnie polecamy nasze nowe inwestycje w Poznaniu, Krakowie,  Gdańsku oraz apartamenty w Zakopanem wykończone w wysokim standardzie, które znajdą się w ofercie z chwilą zakończenia budowy i prac wykończeniowych wszystkich apartamentów z oferty.  Część naszej oferty to gotowe mieszkania z pozwoleniem na użytkowanie a większość jest w trakcie budowy z możliwością realizacji w wybranym programie wykończenia ,,Pod klucz" - gotowe do wstawienia mebli i zamieszkania. Warunki zakupu - między innymi te najważniejsze jak harmonogram wpłat i cenę zawsze ustalamy indywidualnie starając się uwzględnić Państwa oczekiwania. Służymy pomocą w ustaleniu zdolności kredytowej oraz uzyskania finansowania hipotecznego. Zapraszam do naszych biur sprzedaży - Marek Abramczuk dyrektor MAK DOM HOLDING S.A.

MAK DOM HOLDING S.A. – Wiarygodność i bezpieczeństwo.

nowe mieszkania Warszawa, apartamenty Ursynów, mieszkania Wawer, mieszkania Józefosław, mieszkania Otwock, mieszkania Piaseczno, deweloper Warszawa, domy Warszawa

 

Inwestycje zrealizowane

zobacz wszystkie inwestycje