Nowe mieszkania i domy Warszawa i okolice

 Szanowni Państwo,

MAK DOM to firma z polskim kapitałem realizująca obecnie ponad 30 inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce. Znaczący wkład w rozwój lokalnych rynków mieszkaniowych na przestrzeni ostatnich 20 lat został doceniony wieloma wyróżnieniami. W 2012r za innowacyjność i najwyższe standardy firma została odznaczona godłem ,,Deweloper Roku 2012" oraz jako jedyna firma deweloperska dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu, potwierdzając dobrą kondycję i dynamiczny rozwój , również w trudniejszych realiach rynkowych.  

W aglomeracji warszawskiej przedstawiamy szeroką ofertę poczynając od ekonomicznych mieszkań w Otwocku, Józefosławiu, Julianowie i Piasecznie gdzie znajdą Państwo mieszkania już od 4 650 zł/m2 brutto, poprzez poodwyzszony standard mieszkań na warszawskim Bemowie, apartamentów na Mokotowie aż do do wygodnych domów zlokalizowanych w Mysiadle, Baszkówce oraz jedynym tak blisko ścisłego centrum Warszawy osiedlu domów ,,Saskie Zacisze". Część naszej oferty to gotowe mieszkania i domy z pozwoleniem na użytkowanie a większośc jest w trakcie realizacji z możliwością realizacji w wybranym programie wykończenia ,,Pod klucz" - gotowe do wstawienia mebli i zamieszkania. Warunki zakupu - między innymi te najważniejsze jak harmonogram wpłat i cenę zawsze ustalamy indywidualnie starając się uwzględnić Państwa oczekiwania. Zapraszam do naszych biur sprzedaży - Marek Abramczuk dyrektor handlowy MAK DOM.

MAK DOM - Zamieszkaj wygodnie

nowe mieszkania Warszawa , apartamenty Mokotów, mieszkania Mokotów, mieszkania Józefosław, mieszkania Otwock, mieszkania Bemowo , deweloper Warszawa , domy Warszawa