Nowe mieszkania Szczecin

ZAMIESZKAJ WYGODNIE
 
GRUPA DEWELOPERSKA MAK DOM

 

lat działalności

nowych
mieszkań

mieszkań
w Szczecinie

 

Grupa Deweloperska MAK DOM funkcjonuje na rynku od 25 lat, w tym blisko 20 lat w Szczecinie. Do chwili obecnej do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy ponad 1500 nowych mieszkań w Szczecinie. Mak Dom z biegiem lat dynamicznie rozszerza swoją ofertę zyskując opinię solidnego dewelopera stawiającego za cel budowę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych o przyjaznej dla mieszkańców i otoczenia architekturze.  

 

WIĘCEJ NIŻ MIESZKANIE...

Realizowane inwestycje charakteryzują się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami. Projektując nowe mieszkania  staramy się, aby wszystkie w jak największym stopniu wykorzystywały naturalne oświetlenie. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy naturalne materiały budowlane. Naszym klientom przekazujemy nowe mieszkania wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu wokół budynku.

 

Słoneczne mieszkania

Funkcjonalne rozkłady

Ekologiczne technologie

Przestronne balkony - loggie

 

PARTNERZY ...
 

Prowadzimy  współpracę z  Pracownią Projektową  ArchDesign oferującą  kompleksowe projektowanie  i  aranżację  wnętrz mieszkalnych. Oferta  skierowana jest do  Klientów, którzy poszukują  fachowego  wsparcia w zakresie aranżacji  i  wyposażenia nowo  zakupionej  nieruchomości.
 


 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA. . .

Obecna dekada naszej działalności zaowocowała licznymi nagrodami i wyróżnieniami:

  • „Deweloper Roku 2012”  „Gazela Biznesu 2012 
  • „Deweloper Roku 2013”
  • Przynależność do  Polskiego Związku Firm Deweloperskich
  • Gwarantując klientom najwyższe standardy i bezpieczeństwo inwestycji. 

Więcej informacji na temat nagród i wyróżnień na stronie O nas

 

Zapraszam do wizyty w naszym biurze sprzedaży zlokalizowanym przy ulicy Golisza w Szczecinie i wyboru najlepszego dla Państwa mieszkania.

Dyrektor 
Mak Dom o/Szczecin