MAK DOM SZCZECIN - WIARYGODNY DEWELOPER

Deweloper Szczecin Mak Dom zrzeszony w Polskim Związku Firm Deweloperskich oferuje bezpieczny zakup nowych mieszkań w Szczecinie
Deweloper Szczecin Mak Dom gwarantuje bezpieczny zakup nowych mieszkań w Szczecinie chronionych deweloperskim rachunkiem powierniczym

Mak Dom Szczecin Deweloper

Mak Dom Szczecin Deweloper buduje od 25 lat nowe mieszkania i apartamenty. Do chwili obecnej oddaliśmy ponad 2000 nowych mieszkań na 16 szczecińskich osiedlach - zobacz inwestycje zrealizowane - link. Mak Dom Szczecin Deweloper z biegiem lat dynamicznie rozszerza swoją ofertę zyskując opinię solidnego szczecińskiego dewelopera stawiającego za cel budowę nowoczesnych osiedli mieszkaniowych wyróżniających się przyjazną dla mieszkańców i otoczenia architekturą. W chwili obenej prowadzimy sprzedaż mieszkań na osiedlach: Golisza 6 , Warszewo Ostoi-Zagórskiego oraz aprtamentów inwestycyjnych i mieszkań w inwestycji City Pearl Apartments.  Przygotowujemy nowe inwestycje, rozmawiamy z mieszkańcami o ich oczekiwaniach, potrzebach i marzeniach, zbierając opinie, podpowiedzi, sugestie, aby nasze przyszłe mieszkania deweloperskie i osiedla mieszkaniowe były komfortowe i bezpieczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych mieszkań na sprzedaż w Szczecinie. Biuro sprzedaży nowych mieszkań: Mak Dom Szczecin Deweloper, Szczecin ul. Golisza 27.  Mak Dom Szczecin Deweloper jest zrzeszony w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Przynależność gwarantuje klientom bezpieczny zakup nowego mieszkania w Szczecinie. Zakup nowego mieszkania jest chroniony deweloperskim rachunkiem powierniczym. 

 

Więcej niż mieszkanie deweloperskie

Realizowane przez Mak Dom Szczecin Deweloper inwestycje charakteryzują się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami. Zobacz ofertę nowych mieszkań deweloperskich na osiedlach Golisza 6 oraz Warszewo Ostoi-Zagórskiego. Sprawdź dostępne apratamenty inwestycyjne oraz nowe mieszkania w inwestycji City Pearl Apartments Szczecin. Projektując nowe mieszkania w Szczecinie staramy się, aby wszystkie w jak największym stopniu wykorzystywały naturalne oświetlenie. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy naturalne materiały budowlane. Nasze wieloletnie doświadczenie deweloperskie daje gwarancję, że nasze  osiedla i  mieszkania będą w maksymalnym stopniu spełniały oczekiwania przyszłych mieszkańców w zakresie estetyki oraz komfortu użytkowania. Naszym klientom przekazujemy nowe mieszkania wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu wokół budynku. Konsultujemy nasze doświadczenia deweloperskie z doświadczonymi w branży budowlanej architektami i projektantami wnętrz, designerami otoczenia i terenów zielonych, wprowadzając udogodnienia i innowacje, których misją jest wysoki komfort życia i satysfakcja z użytkowania nowych mieszkań.

 

Nowe mieszkania w Szczecinie – w sprzedaży

1. Osiedle Golisza 6. Mieszkania z widokiem…

W etapie 1 mamy w sprzedaży mieszkania realizowane w stanie deweloperskim:

- mieszkania 2-pokojowe o powierzchni użytkowej od 30 do 48 m2 – więcej... 
- mieszkania 3-pokojowe o powierzchni użytkowej od 49 do 65 m2 – więcej 
- mieszkania 4-pokojowe o powierzchni użytkowej od 65 do 67 m2 – więcej ….

W etapie 2 w sprzedaży są następujące mieszkania:

- mieszkania 2-pokojowe o powierzchni użytkowej od 30 do 48 m2 - więcej..
- mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 49 do 65 m2 - więcej..
- mieszkania 4-pokojowe o powierzchni ok 65 m2 - więcej..

Umów się i obejrzyj swoje nowe mieszkanie. Zadzwoń do Mak Dom Szczecin Deweloper!  Sprawdź szczegóły.

2. Osiedle Warszewo Ostoi-Zagórskiego – Mieszkania dla osób ceniących ciszę.

W trzecim etapie osiedla Warszewo Ostoi-Zagórskiego realizujemy trzy budynki wielorodzinne trzy kondygnacyjne obejmujące 110 mieszkań 2, 3 - pokojowych w nowoczesnym układzie przestrzennym:
- mieszkania 2-pokojowe od  41  do  48 m2 - więcej...
- mieszkania 3-pokojowe od 53 do  60 m2 - więcej...

Mieszkania Warszewo. Zadzwoń do Mak Dom Szczecin Deweloper i sprawdź szczegóły. 

3. Apartamenty inwestycyjne Szczecin - City Peral Apartments.

W ofercie na sprzedaż są nowe apartamenty i mieszkania w sercu historycznego Szczecina, tuż obok deptaku Bogusława i zrewitalizowanej Al. Wojska Polskiego i Placu Zgody. Poczuj komfort i ciesz się zyskiem - pewna inwestycja Mak Dom Szczecin Deweloper.

 

Nagrody i wyróżnienia dla Mak Dom Szczecin Deweloper

Działalność deweloperska Mak Dom zaowocowała m. in. trzykrotnym zajęciem I miejsca w międzynarodowym konkursie o Kryształową Cegłę którego celem jest min promowanie deweloperów przyczyniających się do: 
- Wzrostu świadomości ekologicznej uczestników procesu inwestycyjnego
- Wdrożenia i promowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, związanych z budownictwem energooszczędnym.

W latach 2012 i 2013 znaleźliśmy się wśród czołowych firm deweloperskich, którym przyznano godło Deweloper Roku na podstawie oceny pozycji rynkowej firmy, wkładu w rozwój budownictwa w Polsce i poziomu satysfakcji klientów. Mak Dom Holding S.A.  jest także laureatem nagrody Gazela Biznesu 2012 przyznanym przez dziennik „Puls Biznesu”. 

W rankingu z 2022 roku znaleźliśmy się w grupie 30 największych krajowych firm deweloperskich - więcej....

Mak Dom Szczecin Deweloper konsekwentnie wdrażając wysokie standardy budowy osiedli mieszkaniowych i mieszkań deweloperskich przyczynił się do uzyskania w dniu 13 sierpnia 2018 roku  wyróżnienia jakim uhonorowano nasz holding. Zostaliśmy odznaczeni Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji na temat nagród i wyróżnień w zakładce o nas

Mak Dom Szczecin Deweloper wygrał przetarg Urzędu Miasta Szczecin na projekt i realizację zagospodarowania działki w sercu Szczecina, tuż obok Placu Zgody i Deptaku Bogusława. W efekcie powstał wizjonerski projekt inwestycyjny City Pearl Apartments. W 2023 roku pojawiły się na sprzedaż apartamenty inwestycyjne w formule Aparthotel oraz nowe mieszkania. 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA W SZCZECINIE

Apartamenty dla inwestorów w Szczecinie

Na rynku inwestycyjnym w Szczecinie pojawiła się ciekawa oferta dla inwestorów chcących zarabiać na wynajmie mieszkań i apartamentów. City Pearl Apartments to wizjonerska inwestycja w sercu zabytkowego Szczecina. Na sprzedaż są apartamenty w formule aparthotel oraz mieszkania  Apartamenty City Pearl to idealny wybór dla gości odwiedzających Szczecin, którzy chcą mieć tuż obok wszystko co najciekawsze w mieście. Apartamenty dają poczucie komfortu i niezależności, wyposażone są w aneks kuchenny, klimatyzowane, z kontrolą dostępu, z dużymi oknami , w części z balkonami. Poczuj komfort, ciesz się zyskiem - City Peral Apartments.

Jaka jest oferta apartamentów inwestycyjnych w Szczecinie?

W centrum Szczecina rozpoczęła się realizacja wizjonerskiej inwestycji City Pearl Apartments. W ofercie sprzedaży są apartamenty w formule Aparthotelu o powierzchni od 26 do 44m2 oraz nowe mieszkania od 25 do 47 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w historycznym centrum Szczecina, przy ul. Edmunda Bałuki, 50m od Placu Zgody i deptaku Bogusława X. 

Planowane inwestycje mieszkaniowe Szczecin 2023

W 2023 roku zostanie oddane mieszkańcom Szczecina nowe osiedle mieszkaniowe Golisza 6. Osiedle zlokalizowane jest tuż przy parku, niedaleko od urokliwego Stawu Brodowskiego. Wokół stawu wytyczono alejki, postawiono ławeczki, a z najwyższych tarasów można podziwiać jedną z najpiękniejszych panoram miasta. Staw Brodowski to z pewnością perełka tej części Szczecina.  Mieszkańcy Golisza 6 będą mieć tylko 5 min rowerem do Fabryki Wody - aquaparku, który powinien zostać oddany mieszkańcom Szczecina również w 2023 roku. W ofercie Mak Dom Szczecin Deweloper na osiedlu Golisza 6 etap 1 są dostępne mieszkania 2-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, oraz mieszkania 4-pokojowe. W etapie 2 osiedla w sprzedaży są mieszkania 2-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, oraz mieszkania 4-pokojowe. W 2023 roku kontynuowane są prace budowlane na nowym osiedlu mieszkaniowym na Warszewie. Osiedle Warszewo Ostoi-Zagórskiego  powstaje w otoczeniu malowniczej przyrody Warszewa, z dala od hałasu miejskiego. Mieszkańcy tego osiedla cieszą się ciszą i śpiewem ptaków. W odległości zaledwie kilkuset metrów od osiedla powstaje nowa, piękna szkoła podstawowa. Termin oddania szkoły na Warszewie planowany jest na 2024 rok, podobnie jak termin zakończenia budowy osiedla.

Jaki jest standard deweloperski mieszkania w Szczecinie?

Deweloper Mak Dom Szczecin wyróżnia się na rynku mieszkaniowym jakością i standardem budowanych mieszkań deweloperskich. Standard deweloperski nowych mieszkań na Osiedlu Golisza 6 obejmuje m.in. tynki gipsowe wykonywane maszynowo, instalację centralnego ogrzewania z grzejnikami podłączonymi do miejskiej sieci ciepłowniczej, pełnym opomiarowaniu ogrzewania poprzez liczniki ciepła dla każdego mieszkania, termooszczędne okna 3-szybowe, parapety z konglomeratu, kompletną instalację elektryczną wraz z osprzętem(gniazdka, włączniki), rozprowadzoną instalację wodną, instalację RTV oraz internet, przyłącza kanalizacyjne, domofony. Podobnie jest w inwestycji Warszewo Ostoi-Zagórskiego. Instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami jest podłączona do miejskiej sieci ciepłowniczej i opomiarowana na poziomie każdego mieszkania. Okna są również 3-szybowe. W mieszkaniach są videodomofony. Instalacja elektryczna kompletna z podłączonym osprzętem elektrycznym. 

Czy są możliwe zmiany w mieszkaniu deweloperskim w stosunku do projektu?

Mak Dom Szczecin Deweloper dopuszcza zmiany w mieszkaniu, które interesuje nabywcę. Zmiany można wprowadzić, ale tylko do pewnego etapu inwestycji. Jest to uzgadniane pomiędzy nabywcą nowego mieszkania oraz deweloperem. 

Czy nowe mieszkania posiadają audyt energetyczny?

Wszystkie nowe mieszkania oddawane przez Mak Dom Deweloper Szczecin posiadają audyt energetyczny, zgodny z wymogami ustawowymi.

Ile kosztuje m2 mieszkania w Szczecinie?

Ceny nowych mieszkań w Szczecinie zależą przede wszystkim od lokalizacji inwestycji, użytych rozwiązań poprawiających komfort życia przyszłych mieszkańców oraz standardu deweloperskiego nowego mieszkania. Dlatego warto zwrócić uwagę na projekt całej inwestycji, użyte technologie oraz funkcjonalność nowych mieszkań. Przykładowo na Osiedlu Golisza 6, które spełnia wysokie standardy funkcjonalne oraz jest świetnie skomunikowane, ceny za 1m2 kształtują się w przedziale 10.300 – 11.800 zł/m2 brutto. Osoby szukające nowego mieszkania w dzielnicy Warszewo znajdą ciekawą ofertę na osiedlu Warszewo Ostoi-Zagórskiego. Nowe mieszkania na Warszewie w cichej lokalizacji, w otulinie warszewskiej przyrody kosztują od 9.800 do 10.600 zł/m2 brutto.

Co to jest deweloperski rachunek powierniczy?

Klient kupując od dewelopera nowe mieszkanie w inwestycji, która jest w trakcie realizacji, wpłaca środki na swój indywidualny rachunek powierniczy w banku. W ten sposób środki finansowe klienta na zakup nowego mieszkania są zabezpieczone zgodnie z ustawą deweloperską. Mak Dom Deweloper Szczecin zakłada każdemu klientowi indywidualny rachunek powierniczy w momencie podpisania umowy deweloperskiej.

Kiedy deweloper musi założyć rachunek powierniczy?

Mak Dom Deweloper Szczecin zakłada rachunek powierniczy w banku przed podpisaniem pierwszej umowy deweloperskiej. Każdy klient kupujący nowe mieszkanie w Szczecinie ma wyodrębniony indywidualny rachunek powierniczy co jest potwierdzone w umowie deweloperskiej.

O co pytać dewelopera przed podpisaniem umowy na zakup nowego mieszkania?

Zakup nowego mieszkania to niejednokrotnie największa inwestycja w życiu, wobec tego wszelkie pytania, które rozwieją wątpliwości to dobre pytania. Nie należy bać się zadawania pytań, ponieważ nie każdy nabywca musi być specjalistą w dziedzinie nieruchomości, dlatego Mak Dom Szczecin Deweloper w sposób jasny i zrozumiały przeprowadzi nabywcę przez proces zakupu nowego mieszkania od podjęcia decyzji po akt notarialny przeniesienia własności.

Jak sprawdzić dewelopera?

Warto zacząć od sprawdzenia w Krajowym Rejestrze Sądowym, dostępnym internetowo, statusu prawnego spółki dewelopera, siedzibę, obszary działalności dewelopera. W kolejnym kroku sprawdzić dotychczasowe inwestycje dewelopera w Szczecinie, jak długo działa na rynku. Mak Dom Szczecin Deweloper / Mak Dom Holding S.A. / jest zrzeszony w Polskim Związku Firm Deweloperskich, co potwierdza rzetelność i świadczy o wiarygodności.

Oglądanie nowych mieszkań w Szczecinie

Mak Dom Szczecin Deweloper umożliwił oglądanie nowych mieszkań na osiedlu Golisza 6. W budynkach trwają prace instalacyjne oraz elewacyjnie. Można jednak już umawiać się na oglądanie nowych mieszkań w realizowanych budynkach w etapie 1 i etapie 2. W tym celu prosimy o kontakt z biurem sprzedaży nowych mieszkań Mak Dom Szczecin Deweloper w celu umówienia daty i godziny. 

Czy nowe mieszkanie od dewelopera ma księgę wieczystą?

W przypadku rynku pierwotnego w fazie początkowej księgę wieczystą posiada działka, na której realizowana jest inwestycja. Po ukończeniu procesu budowy i uzyskaniu niezbędnych dokumentów przez dewelopera m.in. pozwolenia na użytkowanie budynku i  zaświadczenia o samodzielności mieszkań od wymaganych prawem służb, można przystąpić do umów przeniesienia własności nowych mieszkań na nabywcę. Głównym celem takiej umowy jest właśnie założenie przez notariusza osobnej księgi wieczystej dla każdego nowego mieszkania i wpisanie w niej prawa własności na rzecz nabywcy danego mieszkania.

Mieszkania Szczecin sprzedaż

Oferta mieszkań na sprzedaż w Szczecinie zwiększy się w 2023 roku. Mak Dom Szczecin Deweloper odda w tym roku nowe mieszkania na Osiedlu Golisza 6. W sprzedaży są: w etapie 1 inwestycji  mieszkania 2-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, oraz mieszkania 4-pokojowe. W etapie 2 w ofercie są mieszkania 2-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, oraz mieszkania 4-pokojowe. Klikając w poszczególną ofertę można sprawdzić bieżącą dostępność mieszkań. Klienci szukajcy oferty mieszkań na sprzedaż na szczecińskim Warszewie znajdą  ciekawą propozycję na Osiedlu Warszewo Ostoi-Zagórskiego.  Szczególnie polecamy możliwość skorzystania z indywidualnej oferty dla mieszkań 4-pokojowych. Większe powierzchniowo mieszkania na Warszewie nie są praktycznie dostępne, zatem oferta Mak Dom Deweloper Szczecin jest pod tym względem wyjątkowa. Zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży Mak Dom Deweloper w Szczecinie  (91) 453 54 11 - przedstawimy indywidualną ofertę. W standardowej ofercie sprzedaży dostępne są:
 - mieszkania 2-pokojowe od  41  do  48 m2 - więcej...
- mieszkania 3-pokojowe od 53 do  60 m2 - więcej...

Kto płaci podatek od zakupu nowego mieszkania?

Nabywca przy zakupie mieszkania nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych, ponieważ deweloper jest czynnym podatnikiem od towarów i usług, a w cenie nowego mieszkania był zawarty podatek VAT.

Nowe mieszkania Szczecin - Inwestycje zrealizowane

zobacz wszystkie inwestycje