Nowe mieszkania Puławy

GRUPA DEWELOPERSKA MAK DOM
TO STABILNOŚĆ i PEWNOŚĆ

 

 

21 LAT, 4 000 MIESZKAŃ. . .

Grupa Deweloperska MAK DOM to ponad 20 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Ponad 3 lata temu rozpoczęliśmy inwestycję SŁONECZNE PIASKI w Puławach. W jej I etapie powstało 58 mieszkań w różnorodnych konfiguracjach projektowych w dwóch kameralnych budynkach z garażami podziemnymi. II etap to  budynek z 65 mieszkaniami z garażami oraz lokalami handlowymi, przy którym prace zakończyliśmy w grudniu 2012 r. Wszystkie obiekty otrzymały stosowne pozwolenia na użytkowanie. Od początku  działalności Firmy tylko na samej lubelszczyźnie z powodzeniem realizowalismy i realizujemy takie projekty jak: osiedle SŁONECZNY DOM w Lublinie i osiedle POLESIE w Świdniku. Z biegiem lat rozszerzyliśmy ofertę nowych mieszkań o kolejne inwestycje: NOWE SOKOLNIKI i PERŁY KALINY. Do chwili obecnej oddaliśmy ponad 4 000 mieszkań, z czego 123 w Osiedlu SŁONECZNE PIASKI w Puławach.NAGRODY I WYRÓŻNIENIA. . .


Sukcesy poszczególnych inwestycji przekładają się na całokształt funkcjonowania Spółki. Rok 2012 to dla MAK DOM dwa prestiżowe wyróżnienia. Znaleźliśmy się wśród czołowych firm deweloperskich, którym przyznano godło „Deweloper Roku 2012”. Dynamika podejmowanych przez Zarząd działań plasuje nas również wśród najprężniej rozwijających się firm, czego potwierdzeniem jest przyznanie nagrody „Gazela Biznesu 2012” przez dziennik „Puls Biznesu”.Miniona dekada naszej działalności na rynku lubelskim zaowocowała m. in. dwukrotnym zajęciem I miejsca w międzynarodowym konkursie o Kryształową Cegłę - to nagroda przyznawana najlepszym inwestycjom budowlanym po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. W 2005 roku kapituła konkursu nagrodziła naszą Spółkę za najlepszy zespół zabudowy wielorodzinnej natomiast w 2012 roku zrealizowane na potrzeby osiedla przedszkole, przychodnię zdrowia oraz aptekę. Także w ub.roku wyróżnienie w tym samym konkursie zdobyła inwestycja PERŁY KALINY. Rok wcześniej podobne  wyróżnienie  w kategorii "modernizacja i remont" w konkursie o Kryształowa Cegłę otrzymał puławski stadion MOSiR.  WIĘCEJ NIŻ MIESZKANIE. . .

Realizowane przez nas inwestycje charakteryzują się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń. Projektując nowe budynki staramy się aby wszystkie mieszkania w jak największym stopniu wykorzystywały naturalne oświetlenie i aby każdy z Klientów mógł wypocząć na przestronnym balkonie. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy naturalne, ceramiczne materiały. Naszym Klientom przekazujemy mieszkania wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu wokół budynków.
 
 

nowe mieszkania w Puławach, deweloper Puławy, mieszkania Puławy sprzedaż Puławy, rynek pierwotny Puławy, oferta mieszkań Puławy, tanie mieszkania Puławy, inwestycje mieszkaniowe Puławy, Ceglana Puławy Sosnowa Puławy, Osiedle Słoneczne Piaski Puławy, kameralne osiedle w Puławach