City Pearl. Elegancja i staranność

Apartamenty dające poczucie komfortu i niezależności, wyposażone w aneks kuchenny,
klimatyzowane z kontrolą dostępu z dużymi oknami , w części z balkonami.

Apartamenty zostały tak zaprojektowane, by niezależnie od wielkości i pomysłów na ich aranżację, gwarantowały komfort i niezależność. Wszystkie z aneksem kuchennym – w wersji jednopokojowej z przestronnym salonem, w wersji dwupokojowej z osobną, wygodną sypialnią. Do tego klimatyzacja, duże okna, a w niektórych balkon.

City Pearl to oferta różnorodnych mieszkań i apartamentów, które można zaaranżować dowolnie według swoich oczekiwań i planów inwestycyjnych. Prezentujemy przykładowe lokale, które są reprezentatywne dla całej inwestycji. Przedział metrażowy mieszkań kształtuje się od 25 do 47 m2, zaś lokali w części aparthotelowej od 26 do 44 m2.

Projekt apartamentów daje ogromną swobodę w indywidualnym kształtowaniu ich przestrzeni i wyposażenia. Możliwe są zatem autorskie aranżacje, ale inwestorzy mogą też powierzyć ich wykończenie pod klucz, w zróżnicowanym standardzie, według gotowych projektów. Każdy z apartamentów będzie miał zagwarantowane indywidualne rozliczenie kosztów eksploatacji.

Poczuj komfort. Ciesz się zyskiem.

Pewna inwestycja
Doświadczony deweloper, prestiżowa lokalizacja, wyjątkowe otoczenie unikatowej, historycznej zabudowy, najwyższe standardy - to gwarancja satysfakcji i sukcesu.

Zwrot kapitału
Apartamenty City Pearl to idealny wybór dla gości odwiedzających Szczecin, którzy chcą mieć tuż obok wszystko co najciekawsze w mieście.

Profesjonalna obsługa
Kompleksowa obsługa wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego przez profesjonalnego operatora.

City Pearl
Najlepsza inwestycja we własny apartament w samym sercu Szczecina.

Panorama 360

Obróć widok inwestycji:
Na komputerze za pomocą myszki/rolki lub na smartfonie używając palców

Film o inwestycji

Kliknij by obejrzeć film.