Nowe mieszkania Rzeszów

 

PEWNY WYBÓR !!! 

 

 GRUPA DEWELOPERSKA MAK DOM

 

 
24 LATA, 5 000 MIESZKAŃ. . .  

 

 

Grupa Deweloperska MAK DOM funkcjonuje na rynku mieszkaniowym od 1992 roku. Do chwili obecnej do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy ponad 5 000 mieszkań. Z biegiem lat rozszerzaliśmy ofertę o nowe lokalizacje, w tym Osiedle Słoneczne w Rzeszowie, na którym znajdzie swoje wymarzone mieszkanie ponad 6 000 mieszkańców.

 
 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA. . .

 

  

Miniona dekada naszej działalności zaowocowała m. in. dwukrotnym zajęciem I miejsca w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin o Kryształową Cegłę - to nagroda przyznawana najlepszym inwestycjom budowlanym po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. W 2005 roku kapituła konkursu uhonorowała osiedle Słoneczny Dom za najlepszy zespół zabudowy wielorodzinnej, natomiast w 2012 roku zrealizowane na potrzeby osiedla przedszkole, przychodnię zdrowia oraz aptekę. Także w 2012 roku wyróżnienie w tym samym konkursie zdobyła inwestycja PERŁY KALINY. Wśród laureatów tego konkursu znalazł się również Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka”. W kategorii obiektów użyteczności publicznej ZŁOTĄ KIELNIE Budowa Roku 2011 zwyciężyliśmy budynkiem przedszkola znajdującego się w Lublinie na osiedlu Słoneczny Dom.

 

                                 

 

 

Sukcesy poszczególnych inwestycji przekładają się na całokształt funkcjonowania Spółki. Rok 2012 to dla MAK DOM dwa prestiżowe wyróżnienia. Znaleźliśmy się wśród czołowych firm deweloperskich, którym przyznano godło „Deweloper Roku 2012 na podstawie oceny aktualnej pozycji rynkowej firmy, wkładu w rozwój budownictwa w Polsce i poziomu satysfakcji konsumentów. Dynamika podejmowanych przez Zarząd działań plasuje nas również wśród najprężniej rozwijających się firm, czego potwierdzeniem jest przyznanie nagrody „Gazela Biznesu 2012” przez dziennik „Puls Biznesu”, jako firmie, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

         
              
 

 

WIĘCEJ NIŻ MIESZKANIE. . .

 

  

Realizowane przez nas inwestycje charakteryzują się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń. Nasza inwestycja w Rzeszowie znajduje się z dala od głównych ośrodków przemysłowych i największych źródeł hałasu, a w okolicy przeważa niska zabudowa. Projektując nasze nowe budynki staramy się aby wszystkie mieszkania w jak największym stopniu wykorzystywały naturalne oświetlenie i aby każdy mógł zażyć kąpieli słonecznych na przestronnym balkonie. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy naturalne, ceramiczne materiały. Wieloletnie doświadczenie Spółki na rynku deweloperskim daje gwarancję, że projekt osiedla będzie w maksymalnym stopniu spełniał oczekiwania przyszłych mieszkańców co do funkcjonalności mieszkań jak i estetyki wykonania. Naszym klientom przekazujemy mieszkania wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu wokół budynku.

 

 

 

 

 

nowe mieszkania Rzeszów, deweloper Rzeszów, osiedle Słoneczne Rzeszów, nieruchomości Rzeszów, nieruchomości sprzedaż, sprzedaż mieszkań Rzeszów, rynek pierwotny Rzeszów, oferta mieszkań Rzeszów, tanie mieszkania Rzeszów, inwestycje mieszkaniowe Rzeszów, ceny mieszkań Rzeszów, Olbrachta Rzeszów, Lwowska Rzeszów, deweloper Rzeszów Olbrachta,