MAK DOM RZESZÓW - WIARYGODNY DEWELOPER

Deweloper Rzeszów Mak Dom zrzeszony w Polskim Związku Firm Deweloperskich oferuje bezpieczną sprzedaż nowych mieszkań w Rzeszowie
Deweloper Rzeszów Mak Dom gwarantuje bezpieczną sprzedaż nowych mieszkań w Rzeszowie chronionych deweloperskim rachunkiem powierniczym

Mak Dom Rzeszów Deweloper

MAK DOM Holding S.A. jest Spółką funkcjonującą na rynku deweloperskim od 30 lat, a jej działalność opiera się w całości na prywatnym kapitale krajowym. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie w budowie i sprzedaży nowych mieszkań, gwarantujące wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć deweloperskich. Specjalizujemy się w dużych projektach budownictwa mieszkaniowego. Z biegiem lat rozszerzaliśmy ofertę o nowe lokalizacje, w tym Osiedle Słoneczne w Rzeszowie. Aktualnie realizujemy wiele projektów mieszkaniowych w Rzeszowie, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Olsztynie, Szczecinie, Warszawie oraz innych miastach Polski. Do chwili obecnej do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy ponad 15.000 nowych mieszkań w całym kraju. Przygotowujemy nowe inwestycje, rozmawiamy z mieszkańcami o ich oczekiwaniach, potrzebach i marzeniach, zbierając opinie, podpowiedzi, sugestie, aby nasze przyszłe mieszkania deweloperskie i osiedla mieszkaniowe były komfortowe i bezpieczne. 

 

Więcej niż mieszkanie deweloperskie

Realizowane przez Mak Dom Rzeszów Deweloper inwestycje charakteryzują się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami. Projektując nowe mieszkania w Rzeszowie staramy się, aby wszystkie w jak największym stopniu wykorzystywały naturalne oświetlenie. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy naturalne materiały budowlane. Nasze wieloletnie doświadczenie deweloperskie daje gwarancję, że nasze  osiedla i  mieszkania będą w maksymalnym stopniu spełniały oczekiwania przyszłych mieszkańców w zakresie estetyki oraz komfortu użytkowania. Naszym klientom przekazujemy nowe mieszkania wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu wokół budynku. Konsultujemy nasze doświadczenia deweloperskie z doświadczonymi w branży budowlanej architektami i projektantami wnętrz, designerami otoczenia i terenów zielonych, wprowadzając udogodnienia i innowacje, których misją jest wysoki komfort życia i satysfakcja z użytkowania nowych mieszkań.

 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie

Osiedle Słoneczne zlokalizowane jest we wschodniej części Rzeszowa na słonecznym stoku przy ul. Św. Kingi. Usytuowanie  budynków na delikatnym wzniesieniu z południową ekspozycją zapewnia idealne doświetlenie mieszkań, a z okien roztacza się widok na panoramę Rzeszowa lub zielone pasmo gór Marii Magdaleny. Obecny etap obejmuje sprzedaż nowych mieszkań w budynku C3. Budynek jest gotowy zapraszamy do zakupu mieszkań i szybkiego odbioru kluczy:

- mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej od 56 do 63 m2


Osiedle Słoneczne to inwestycja dla ludzi ceniących spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy.

Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią dogodny dostęp do zlokalizowanych w pobliżu: przedszkola, szkoły, szpitala, czy hipermarketów Auchan i Leroy Merlin. W pobliżu osiedla znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej.

Wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas ucieszy sieć pieszych szlaków turystycznych (czerwony i zielony szlak) okolic Rzeszowa a także liczne ścieżki rowerowe oraz otwarta przestrzeń na rodzinne spacery.

 

Nagrody i wyróżnienia dla Mak Dom Rzeszów Deweloper

Działalność deweloperska Mak Dom zaowocowała m. in. trzykrotnym zajęciem I miejsca w międzynarodowym konkursie o Kryształową Cegłę którego celem jest min promowanie deweloperów przyczyniających się do:

- Wzrostu świadomości ekologicznej uczestników procesu inwestycyjnego
- Wdrożenia i promowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, związanych z budownictwem energooszczędnym.

W latach 2012 i 2013 znaleźliśmy się wśród czołowych firm deweloperskich, którym przyznano godło Deweloper Roku na podstawie oceny pozycji rynkowej firmy, wkładu w rozwój budownictwa w Polsce i poziomu satysfakcji klientów. Mak Dom Holding S.A.  jest także laureatem nagrody Gazela Biznesu 2012 przyznanym przez dziennik „Puls Biznesu”.

Mak Dom Rzeszów Deweloper konsekwentnie wdrażając wysokie standardy budowy osiedli mieszkaniowych i mieszkań deweloperskich przyczynił się do uzyskania w dniu 13 sierpnia 2018 roku  wyróżnienia jakim uhonorowano nasz holding. Zostaliśmy odznaczeni Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji na temat nagród i wyróżnień w zakładce o nas
 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZY ZAKUPIE MIESZKANIA W RZESZOWIE

Jaki jest standard deweloperski mieszkania w Rzeszowie?

Mak Dom Rzeszów Deweloper znany jest na rzeszowskim rynku mieszkaniowym z jakości i wysokiego standardu budowanych mieszkań deweloperskich. W standardzie deweloperskim mieszkań na Osiedlu Słonecznym klienci otrzymują m.in. tynki gipsowe wykonywane maszynowo, instalację centralnego ogrzewania z grzejnikami podłączonymi do centralnej, ekologicznej i nowoczesnej kotłowni gazowej umieszczonej w budynku, pełnym opomiarowaniu ogrzewania poprzez liczniki ciepła dla każdego mieszkania, termooszczędne okna, kompletną instalację elektryczną wraz z osprzętem, instalację 3-fazową do kuchenek elektrycznych, rozprowadzoną  instalację wodną i kanalizacyjną, instalację RTV oraz internet, drzwi wejściowe antywłamaniowe, wentylację hybrydową z nawiewnikami. 

Co to jest wentylacja hybrydowa?

Wentylacja hybrydowa to połączenie wentylacji mechanicznej z wentylacją grawitacyjną. W nowych mieszkaniach na Osiedlu Słonecznym w Rzeszowie wentylacja mechaniczna zastosowana jest w kuchni i w łazience, a wentylacja grawitacyjna przygotowana jest do podłączenia okapu w kuchni.

Własność a użytkowanie wieczyste działki gruntu.

Mak Dom Rzeszów Deweloper gwarantuje swoim klientom najwyższą formę własności. Jesteśmy właścicielami wszystkich działek, na których realizujemy Osiedle Słoneczne i prowadzimy sprzedaż nowych mieszkań.

Na czym polega rękojmia przy zakupie nowego mieszkania?

Rękojmia polega na tym, że przez okres określony w prawie (aktualnie 5 lat) kupujący mieszkanie może zgłaszać ewentualne usterki, które były związane z błędami w wykonaniu  mieszkania. Mak Dom Rzeszów Deweloper po analizie zgłoszenia poprawia ewentualne wady.

Jaka jest cena za m2 nowego mieszkania w Rzeszowie?

Cena nowego mieszkania w Rzeszowie zależy głównie od lokalizacji inwestycji, użytych rozwiązań poprawiających komfort życia przyszłych mieszkańców oraz standardu deweloperskiego mieszkania. Dla nowych mieszkań na Osiedlu Słonecznym w Rzeszowie, które spełnia wysokie standardy funkcjonalne oraz jest dobrze skomunikowane, ceny za 1m2 wynoszą od 7.200 do 7.800 zł brutto. Usytuowanie  budynków na delikatnym wzniesieniu z południową ekspozycją zapewni idealne doświetlenie mieszkań a z okien roztaczać się będzie widok na panoramę miasta lub zielone pasmo gór Marii Magdaleny.

Czy deweloper zakłada księgę wieczystą?

Księgę wieczystą zakłada i prowadzi właściwy terytorialnie Sąd Rejonowy. Każde mieszkanie kupowane na Osiedlu Słonecznym realizowanym przez Mak Dom Rzeszów Deweloper będzie miało założoną księgę wieczystą. Wniosek do właściwego Sądu o  założenie księgi wieczystej składa Mak Dom Rzeszów przy akcie notarialnym przenoszącym własność mieszkania na nowego nabywcę. Właściwy Sąd Gospodarczy Sądu Rejonowego w nowoutworzonej księdze wieczystej wpisuje nabywcę jako właściciela.

Czy umowa deweloperska jest bezpieczna?

Umowa deweloperska jest w pełni bezpieczna. Chroni środki finansowe nabywcy mieszkania a także zobowiązuje dewelopera do dotrzymywania postanowień związanych z przedsięwzięciem, standardem wykonania czy terminami, do których strony umowy się zobowiązały. Bank prowadzący MRP prowadzi pełną kontrolę związaną z zaangażowaniem środków finansowych i postępów budowy. Dopiero po dopełnieniu formalności o zakończeniu danego etapu budowy bank wypłaca środki nabywców na rachunek dewelopera Mak Dom Rzeszów. Wypłaty środków bank poprzedza szeroką analizą finansową inwestora i kontroluje budowę z pomocą uprawnionego bankowego inspektora nadzoru.

Co zmienia nowa ustawa deweloperska?

Nowa ustawa deweloperska rozszerza zakres ochrony nabywcy nowego mieszkania. Największą zmianą jest powołanie Deweloperskiego Funduszu Gwarancyjnego. Mak Dom Rzeszów Deweloper jest zobowiązany do odprowadzania dodatkowej składki na omawiany fundusz, celem zabezpieczenia prawidłowego wykonania umowy. Fundusz Gwarancyjny ma chronić klienta przed niewywiązaniem się dewelopera z umowy i ewentualną upadłością.  W nowej ustawie zawarto dodatkowe zapisy z inicjatywy Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Kiedy ostatnia transza dla dewelopera?

Wysokości transz i terminy ich wpłat powinny być spójne z harmonogramem przedsięwzięcia deweloperskiego. Odbiór nowego mieszkania na Osiedlu Słonecznym w Rzeszowie jest warunkowany wpłatą wszystkich środków na rachunek powierniczy. Zwykle ostatnia transza za zakup mieszkania zbiega się z terminem zakończenia budowy.

Nowe mieszkania Rzeszów - Inwestycje zrealizowane

zobacz wszystkie inwestycje