ul. Golisza 27
71-682 Szczecin
tel. (91) 453 54 11; (91) 424 11 66
tel./fax: (91) 424 11 65

email:

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
60 593

Dom Nad Płonią

Dom nad Płonią jest pierwszą inwestycją mieszkaniową Spółki w prawobrzeżnym Szczecinie. Projekt to nowoczesna kamienica składająca się z 29 lokali mieszkalnych i 2 lokali usługowych wraz z wielostanowiskowym garażem podziemnym.  

Budynek wyróżnia się ciekawą bryłą i idealnie wkomponowany jest w kontekst dzielnicy. Tynkowane elewacje, uzupełnione płytką klinkierową i deskowaniem, tworzą ciekawą kompozycję w ciepłej kolorystyce. Całość uzupełniają przestronne balkony i tarasy, z których od strony południowej i wschodniej roztaczać się będzie widok na otaczającą zieleń. W parterze do budynku przylegają ogródki przydomowe. W podziemiu zaprojektowano garaż wielostanowiskowy na 21 miejsc oraz komórki lokatorskie.

Wokół budynku zaprojektowano całą niezbędną infrastrukturę. Inwestycja obejmuje wykonanie ciągów komunikacyjnych, placyku zabaw,  niskiej zieleni i małej architektury.
           
Lokalizacja
Dom nad Płonią zaprojektowany jest na działce, położonej w centrum dzielnicy Szczecin-Dąbie u zbiegu ulic Koszarowej i Weteranów (projektowanej). Działka, od wschodu przylega bezpośrednio do terenów zielonych - parku miejskiego, od południa sąsiaduje z rzeczką Płonią, od wschodu przylega do terenów hotelu Bończa a od północy poprzez ul. Koszarową otoczona jest nowym osiedlem mieszkaniowym.
Położenie nieruchomości jest niezwykle atrakcyjne. Z jednej strony otulina parku i rzeki tworzy naturalny klimat i stwarza warunki do odpoczynku i rekreacji, z drugiej sąsiedztwo centrum dzielnicy pozwala na wygodny dostęp do wszelkich usług miejskich oraz zapewnia szybką komunikację.Pozostała nasza oferta