Nowe Sokolniki

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w centralnej części Lublina, w pobliżu ul. Wyścigowej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne i spokojne tereny jednostki wojskowej. W odległości 5 minut spacerem od budynku nr 1 znajdują się m.in. market spożywczy, przedszkole, restauracja, przychodnia zdrowia, apteka, salony kosmetyczne i stacja roweru miejskiego. W odległości do 10 minut jazdy samochodem od osiedla znajdują się m.in. Stare Miasto, centra handlowe: Plaza, T. Zana, Gala, Tarasy Zamkowe, Felicity.

W odległości 5 minut jazdy  od osiedla, znajduje się kompleks basenów Aqua Lublin z licznymi wodnymi atrakcjami dla najmłodszych i 50m basenem olimpijskim dla bardziej doświadczonych pływaków. W okresie zimowym funkcjonuje tu także kryte lodowisko.

Z naszego osiedla w mniej niż 10 minut można dostać się nad Zalew Zemborzycki, gdzie szczególnie polecamy wodne atrakcje ośrodka Słoneczny Wrotków. Na terenie ośrodka można korzystać z licznych basenów, zjeżdżalni i leżaków do opalania. Ponadto niebywałą atrakcją jest plaża, wyciąg nart wodnych oraz marina z wypożyczalnią żaglówek, kajaków i innych sprzętów wodnych. Osobom pragnącym chwili relaksu po ciężkim dniu pracy polecamy spacery po Lesie Dąbrowa oraz liczne stanowiska wędkarskie nad Zalewem Zemborzyckim i rzeką Bystrzycą.

Szkoła

Szkoła

Przedszkole

Przedszkole

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska

Supermarket

Supermarket

Opieka zdrowotna

Opieka zdrowotna

Blisko centrum

Blisko centrum

Baseny

Baseny

Ścieżki rowerowe

Ścieżki rowerowe

Korty tenisowe

Korty tenisowe

Fitness i siłownia

Fitness i siłownia

Dodatkowe informacje o osiedlu

Po okresie uśpienia ożywa ulica Nowy Świat łącząca przedwojenną dzielnicę z osiedlami powstałymi w latach osiemdziesiątych w sąsiedztwie Dąbrowy i Zalewu Zemborzyckiego. W centralnej części Nowego Światu zlokalizowana jest inwestycja „Nowe Sokolniki”.

  1. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta.
  2. Kameralny budynek wkomponowany w otaczającą zieleń.
  3. Różnorodne mieszkania spełniające oczekiwania bardzo wymagających klientów.
  4. Okazałe balkony we wszystkich lokalach.
  5. Przypisane do mieszkań w poziomie parteru zielone ogródki dostępne z salonu lub sypialni.
  6. Parkingi w garażu podziemnym.
  7. Ogrodzony teren z bramą wjazdową.
  8. Korzystna gwarantowana cena sprzedaży.
  9. Nowoczesne technologie, sprawdzeni wykonawcy, pewny deweloper.
  10. Własność hipoteczna mieszkań i gruntu.

Pozostała nasza oferta