Słoneczne Ogrody Bud. I

Lokalizacja

Osiedle Słoneczny Ogrody położone jest w bliskim sąsiedztwie centrum w rejonie ulic Droga Męczenników Majdanka, Wrońska i Lotnicza. Bardzo atrakcyjna lokalizacja osiedla Słoneczne Ogrody zapewnia bliskość wszelkiego rodzaju instytucji takich jak: przedszkola, szkoły, przychodnie i gabinety lekarskie, obiekty sportowe i rekreacyjne. W okolicy znajdują się największe na Lubelszczyźnie centra handlowo-rozrywkowe: Gala, Galeria Lubelska, Makro i Obi oraz Centrum Handlowe Felicity i Tarasy Zamkowe.

Osiedle Słoneczne Ogrody posiada dobrze rozbudowaną sieć ulic i dróg wyjazdowych co pozwala na szybki i bezpieczny dojazd do osiedla i innych dzielnic Lublina oraz głównych dróg wyjazdowych z Lublina w kierunku Warszawy i innych miast Polski oraz pobliskiego lotniska w Świdniku.

Bliskie sąsiedztwo Starego Miasta zapewni szybki dostęp do licznych restauracji, ścieżek spacerowych i rowerowych, okresowych pokazów, koncertów oraz wielu innych atrakcji, które zapewnią różnorodność spędzania wolnego czasu po codziennej pracy.

 Grupą docelową są rodziny z dziećmi dlatego też w procesie projektowania położono duży nacisk na kwestię bezpiecznego spędzania czasu. Nie zabraknie tu placów zabaw dla dzieci i miejsc rekreacyjnych dla ich rodziców.

 

Pozostała nasza oferta