Liczba pokoi
Powierzchnia
Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
178 784

 

WYKOŃCZENIE MIESZKANIA POD KLUCZ w MDM

OSTATNIE MIESZKANIA W I ETAPIE

ATRAKCYJNE RABATY!!!

 

Możliwość przerobienia mieszkania 2-pokojowego na

 3-pokojowe 


Dopłata w Olsztynie do

 95 364,75!

 

Przyjdź i poznaj szczegóły!  

 

Zapraszamy do umówienia się na wizytę na osiedlu "Sady nad Łyną" pod numerem telefonu 89 721-10-10

 

 

Z przyjemnością prezentujemy SADY NAD ŁYNĄ nowe osiedle w Olsztynie, budowane przez dewelopera z dwudziestoletnim doświadczeniem, prowadzącego obecnie 32 inwestycje w całej Polsce. Osiedle składa się z trzech budynków o nowoczesnej architekturze. Z myślą o komforcie mieszkańców zaprojektowano podziemne garaże, liczne miejsca parkingowe, pomieszczenia na rowery, komórki lokatorskie, duze balkony z pięknymi widokami na okolicę. Dla najmłodszych przewidziano duży plac zabaw.

 

Osiedle SADY NAD ŁYNĄ to  idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

ŚWIETNA LOKALIZACJA

 

Osiedle SADY NAD ŁYNĄ znajduje się w ostatniej linii zabudowy wysokiej. Z okien mieszkań rozpościera się piękny widok na dolinę rzeki Łyny, pobliskie lasy, sady i zachody Słońca... Osiedle położone jest przy ul. Bilitewskiego w południowej części Olsztyna na Oś. Generałów.

 

 

Wystawa działki południowo- zachodnia, wszystkie budynki zaprojektowano tak by mieszkania były ciepłe i słoneczne.

 

Ta okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem. Mieszkańcy mają do dyspozycji autobusy linii 15,17, 24, 26 a w najbliższej przyszłości planowana jest budowa linii tramwajowej. Kierowcy zaś do centrum dojadą dwupasmową Aleją Sikorskiego. Nasza inwestycja to takze doskonala lokalizacja dla studentów. Stąd do Kortowa spacer zajmuje zaledwie 25 minut.

 

Osiedle SADY NAD ŁYNĄ Na szczególną uwagę zasługuje bliskość licznych i malowniczych terenów      rekreacyjnych. W ciągu kilku minut można stąd dojechać rowerem nad jezioro    lub urządzić sobie piknik w pobliskim lesie "za miastem". 

 

 W najblizszym otoczeniu znajduje się cała niezbędna infrastruktura sluząca      mieszkańcom. W poblizu jest apteka, poczta, sklepy i punkty gastronomiczne.    Dla rodziców wazne jest, ze w okolicy znajduje się nowo wybudowane    przedszkole                                                                                 miejskie, zlobek i szkoła podstawowa.

 

ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE I FUNKCJONALNE

 

Pierwsza część osiedla Sady nad Łyną to kompleks trzech budynków: 1A, 1B i 2. Budynek 1A będzie miał 3 piętra, budynki 1B i 2 będą 6-cio piętrowe. W tych budynkach znajdują się windy komunikujące część mieszkalną z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi.

W mieszkaniach i na klatkach schodowych została zamontowana dająca poczucie przestronności i komfortu drewniana stolarka okienna. Wszystkie mieszkania posiadają drzwi antywłamaniowe.

Kazde z mieszkań posiada duży balkon.

Na osiedlu zaprojektowano całą niezbędną infrastrukturę. Inwestycja obejmuje wykonanie ciągów komunikacyjnych, placów zabaw oraz niskiej zieleni i małej architektury.

 

WYGODNE MIESZKANIA

 

W naszej ofercie posiadamy mieszkania w róznych układach i wielkościach. Dostępne są kawalerki, 2, 3- pokojowe mieszkania o powierzchni od 32,33 do 61,73 m2.  

Na kazde mieszkanie przypada 1 komórka lokatorska. Nasza oferta obejmuje równiez stanowiska postojowe w garazu podziemnym oraz stanowiska postojowe na zewnątrz budynku. Bezpośrednio z podziemnego garazu na poszczególne piętra mozna dojechać windą.

Wszystkie mieszkania  posiadają duże balkony!

 

TERMIN ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI

 

Inwestycja zakończona. Wszystkie budynki posiadają pozwolenie na użytkowanie.

 

 

 

 

tagi: nowe mieszkania Olsztyn, mieszkania Olsztyn, deweloper Olsztyn, deweloperzy Olsztyn, sady Olsztyn, nowe mieszkania w OlsztyniePozostała nasza oferta