BIURO HANDLOWE W LUBLINIE

ul. Biskupa M. Fulmana 7

20-492 Lublin


Tel. (81) 744 66 82, (81) 744 66 83,
Fax: (81) 744 66 84

 

E-mail: lublin@makdom.com.pl

 

Godziny pracy biura:

Pon - Pt            9.00 - 17.00

Sb                      9.00 - 12.00

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
152 076

Ikony

 

ODBIERZ SWÓJ BONUS NA WYKOŃCZENIE MIESZKANIA

szczegółowe informacje dostępne w oddziale MAK DOM Sp. z o.o.
przy ul. Bp. M. Fulmana 7 w Lublinie
bądź pod numerami telefonów: 81 744 66 82(83)

 

Zgodnie z przyjętymi przez Nas harmonogramami zakończyliśmy realizację I etapu Zadania G osiedla "Słoneczny Dom". W oddanych do użytkowania trzech budynkach znajdą Państwo propozycję zakupu mieszkań dwu i trzypokojowych. Jesteśmy pewni, że nasza nowa propozycja spotka się z Państwa uznaniem i będzie się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem niż zrealizowane do tej pory etapy.

 

Lokalizacja i styl życia
Osiedle „SŁONECZNY DOM” położone jest w południowej, cichej i słonecznej części Lublina, z dala od wielkomiejskiego szumu a w bliskim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego i otaczającego go lasu Dąbrowa. Bliskość natury, spokój i niepowtarzalny klimat panujący w tym zakątku miasta czynią z naszej inwestycji idealną propozycję dla wszystkich zmęczonych codzienną pracą i hałasem ulic.

Różnorodność form spędzania wolnego czasu docenią wszyscy znudzeni monotonią dnia powszedniego. Nieograniczona przestrzeń osiedla stwarza doskonałe warunki do krótkich spacerów. Na dłuższe rodzinne wyprawy, zarówno piesze jak i rowerowe, polecamy leśne szlaki i liczne ścieżki rowerowe. Wiemy doskonale, że nie wszyscy dadzą się nakłonić na odrobinę szaleństwa na nartach wodnych czy basenie, dlatego przypominamy, że okolice Zalewu Zemborzyckiego to również idealne miejsce dla amatorów wędkarstwa i żeglarstwa.

 

Mieszkania
Nasza aktualna oferta obejmuje dwu i trzypokojowe mieszkania o powierzchniach od 35,06 do 63,28m2, dostępne "od zaraz" w budynkach oznaczonych na planie osiedla numerami 1,2 i 7. Mieszkańcy każdego z nich będą mieli do dyspozycji przestronny i słoneczny balkon oraz praktyczną piwnicę. Przy każdym budynku znajduje się podziemny parking. Oferowane przez nas mieszkania posiadają przemyślane i funkcjonalne rozkłady pomieszczeń z możliwością indywidualnej aranżacji układu ścianek działowych i instalacji.

Budynki zostały wykonane w sposób zapewniający pełny komfort użytkowania. Ocieplone, ceramiczne ściany zewnętrzne oraz monolityczne stropy międzykondygnacyjne gwarantują najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną a pełne opomiarowanie wszystkich mieszkań umożliwi precyzyjną kontrolę kosztów. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa sądostarczane z sieci miejskich z wykorzystaniem indywidualnych stacji wymiennikowych, tzw. logoterm. Taka instalacja daje jej użytkownikom całkowitą niezależność oraz kontrolę nad kosztami i temperaturą w mieszkaniu, dzięki czemu sezon grzewczy możemy rozpocząć i zakończyć w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Budynek oznaczony na planie osiedla numerem B7 wyposarzony jest w bezpieczne, nowoczesne windy, którymi dotrą Państwo do poziomu garażu podziemnego i piwnic.

 

Forma własności
Własność hipoteczna mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych stanowi najwyższą formę płatności. Umożliwia to przyszłym właścicielom pełne i dowolne dysponowanie posiadaną nieruchomością, zaciąganie kredytów hipotecznych na jej sfinansowanie lub też kredytów konsumpcyjnych pod jej zastaw. Mieszkańcy mają prawnie zagwarantowany, faktyczny wpływ na zarządzanie i mogą decydować o wszystkich sprawach związanych z osiedlem.

 


 

Biuro Handlowe Lublin
20-492 Lublin, ul. Biskupa M. Fulmana 7
tel. (81) 744 66 82, (81) 744 66 83,
fax (81) 744 66 84

e-mail:lublin@makdom.com.pl


 Pozostała nasza oferta