Osiedle SŁONECZNY DOM etap I, II, III i IV

Lublin

W sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego, w przyjaznym otoczeniu terenów rekreacyjnych realizujemy inwestycję kompleksu budynków niskiej zabudowy - Osiedle "Słoneczny Dom".
W grudniu 2000 r. rozpoczęliśmy realizację I etapu osiedla. W kolejnych latach kontynuując cieszącą się ogromnym zainteresowaniem inwestycję zakończyliśmy etapy II i III. Do chwili obecnej, zgodnie z przyjętymi terminami i harmonogramem, przekazaliśmy mieszkańcom ponad 600 mieszkań, lokale usługowe, podziemne garaże oraz miejsca parkingowe. W 2005 r. osiedle "Słoneczny Dom" zajęło I miejsce w Konkursie o Kryształową Cegłę w kategorii Zespoły zabudowy mieszkaniowej, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Oddział w Lublinie.
Wybudowany kompleks ze swoją oryginalną architekturą tworzy nowoczesną i jednocześnie kameralną zabudowę z własnym klimatem i duszą. Kolorystyka elewacji, zagospodarowane dziedzińce z zielonymi skwerami, ścieżki z kostki brukowej, oświetlenie terenu podkreślają jej indywidualny charakter. Duże balkony oraz tarasy w poziomie parteru dają możliwość efektywnego wypoczynku, a układ osiedla tworzący zamknięty obszar daje poczucie bezpieczeństwa.
Konsekwentnie realizowany zamysł urbanistyczny zaowocował stworzeniem kameralnego kwartału.Pozostała nasza oferta