Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Sprzedaży w Świdniku

ul. Janusza Kasperka 17/45

21-040 Świdnik

 

Tel. (81) 469 23 66

Fax (81) 469 23 66

 

email:

 

Godziny pracy biura:

Pon - Pt     9.00 - 17.00

Sb              9.00 - 12.00

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
108 825

ATRAKCYJNY UPUST NA WYBRANE MIESZKANIA W WYSOKOŚCI

DO 20.000,00 PLN 

 

szczegółowe informacje dostępne w Biurze Handlowym
przy ul. Janusza Kasperka 17 / 45 w Świdniku

bądź pod numerem telefonu: 81 469 23 66

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań

 

Gotowe mieszkania  4 i 5 pokojowe 

w układzie dwupoziomowym - podziemny parking

- prawdziwy domek w bloku

 

od 91 do 136 mkw

 

  

Świdnik to prawdziwa enklawa ciszy i spokoju położona niedaleko dużej aglomeracji lubelskiej z bardzo dobrym dojazdem do Lublina (nowa dojazdowa droga no naszego osiedla od strony Lublina). Coraz więcej osób docenia walory tego miejsca i chętnie przenosi się na nasze osiedle. W latach 2004 - 2012 zrealizowaliśmy i przekazaliśmy do użytku 500 lokali mieszkalnych, garaże podziemne, obiekty małej architektury.

Inwestycję zakończyliśmy w  listopadzie 2010 r. Obecnie oferujemy mieszkania w niskiej zabudowie w układzie  dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 91 do 136 m 2. W czterech klatkach schodowych w każdym bydynku zamontowane zostały ciche i nowoczesne windy zapewniające bezpośrednią komunikację z podziemną kondygnacją miejsc garażwych i garaży.

Lokalizacja i styl

Osiedle położone jest w spokojnej, willowej dzielnicy u zbiegu ul. Ratajczaka i ul. Klonowej. Wyróżnia się przestrzennością zabudowy, oryginalną formą architektoniczną, dbałością o detal. Przydomowa zieleń i ukwiecone ogródki, ekologicznie czysty teren gwarantują komfortowe warunki mieszkania i wypoczynku. W sąsiedztwie znajduje się szkoła z basenem, przedszkole, przychodnia zdrowia. Dogodny dojazd do centrum miasta, łatwy dostęp do sklepów i usług umożliwiają łatwą organizację codziennych obowiązków.

Dzisiaj, decydując się na zakup mieszkania, oprócz walorów użytkowych i funkcjonalnych, zwracamy szczególna uwagę na styl zamieszkiwania, estetykę i wizerunek nieruchomości, poczucie indywidualności, klimat, wygodę i bezpieczeństwo. Nasza oferta spełnia wszelkie wymagania i jest skierowana do osób poszukujących miejskich wygód.


Mieszkania

Markę MAK DOM traktujemy jako zobowiązanie wobec naszych Klientów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne, które zdały egzamin w naszych realizacjach. Wybieramy tradycyjne, sprawdzone materiały budowlane, korzystne dla zdrowia. Budujemy mieszkania ciepłe, energooszczędne, indywidualnie opomiarowane, co pozwala kontrolować koszty eksploatacji. Używamy szlachetnych i trwałych materiałów wykończeniowych o wysokich parametrach technicznych, użytkowych i estetycznych. Duża różnorodność mieszkań, zarówno metraży i rozkładów funkcjonalnych, możliwość łączenia mieszkań i indywidualnej aranżacji wnętrz podnoszą atrakcyjność naszej oferty, dając Państwu wpływ na kształtowanie własnej przestrzeni.

Zachowując tradycyjną technologię wykonania, stosujemy do murowania doskonałe, poryzowane pustaki ceramiczne. Monolityczne stropy międzypiętrowe eliminują efekt tzw. "klawiszowania płyt" (jak często irytują nas pęknięcia na sufitach). Elektroniczny pomiar zużycia ciepła w każdym lokalu pozwala na ponoszenie rzeczywistych kosztów związanych z ogrzewaniem mieszkania. Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem grubości 10 cm, pełna izolacja rur ciepłej wody i c.o. znacząco wpływa na comiesięczne wydatki.


Forma własności

Własność hipoteczna mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych daje pełne prawo dysponowania nabytym majątkiem. Zgodnie z zapisami "Ustawy o własności lokali" nabywcy decydują o zarządzaniu nieruchomością i sprawach związanych z osiedlem.

 

 

 Pozostała nasza oferta