Relacje inwestorskie

Dyplom uznania dla Mak Dom

2018.09.07

7 września 2018 Marszałek Województwa Lubelskiego przekazał Dyplom uznania dla Mak Dom za zaangażowanie w działalność na rzecz województwa lubelskiego.

Dyplom uznania dla Mak Dom

2018.09.07

7 września 2018 Marszałek Województwa Lubelskiego przekazał Dyplom uznania dla Mak Dom za zaangażowanie w działalność na rzecz województwa lubelskiego.

Odznaczenie Złotego Krzyża Zasługi

2018.08.13

odznaczenie Złotego Krzyża Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej PolskiejW dniu 13 sierpnia 2018 roku działalność Mak Dom została wyróżniona odznaczeniem Złotego Krzyża Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

POŁĄCZENIE SPÓŁEK

Wrzesień 2018r.

Połączenie Spółek Mak Dom Holding S.A. oraz Mak Dom Sp. z o.o. i Mak Dom GK S.A. Konsolidacja istotnie zwiększyła potencjał firmy Mak Dom Holding S.A., której polski kapitał podniesiony do 206 926 941,00 zł. Celem jest dalszy rozwój działalności i zwiększenie pozycji na rynku.

MEDAL 700-LECIA MIASTA LUBLINA

Rok 2018

Mak Dom certyfikatW 2018 roku Mak Dom – Oddział w Lublinie otrzymał medal 700-lecia Miasta Lublina od Prezydenta Miasta Lublina w dowód uznania za wkład i zaangażowanie w rozwój miasta.

WYKUP OBLIGACJI SERII F

Rok 2018

Spółka dokonała wykupu obligacji serii F w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji;

WYKUP OBLIGACJI SERII D

Rok 2017

Spółka dokonała wykupu obligacji serii D oraz serii E w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji;

ZAWIĄZANIE SPÓŁKI AKCYJNEJ MAK DOM HOLDING S.A.;

Listopad 2017r.

Zawiązanie spółki akcyjnej Mak Dom Holding S.A.;

WYKUP OBLIGACJI SERII B

Rok 2016

Spółka dokonała wykupu obligacji serii B oraz serii C w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji;

WYKUP OBLIGACJI SERII G

Lipiec 2016r.

Spółka dokonała emisji obligacji serii G o wartości 5 mln PLN;

WYKUP OBLIGACJI SERII F

Rok 2015

Spółka dokonała emisji obligacji serii D o wartości 5 mln PLN oraz serii E o wartości 5,5 mln PLN;

WYKUP OBLIGACJI SERII D

Rok 2014

Spółka dokonała emisji obligacji serii F o wartości 13,1 mln PLN;

WYKUP OBLIGACJI SERII A

Lipiec 2013 r.

Spółka dokonala wykupu obligacji serii A w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji;

MAK DOM WYRÓZNIONY GAZELA BIZNESU 2012

2013.03.08

MAK DOM WYRÓŻNIONY GAZELA BIZNESU 2012Z wielką satysfakcją i radością pragniemy Państwa poinformować, że Mak Dom jako jedna spośród firm deweloperskich, został doceniony i włączony do Elitarnego Klubu Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm - otrzymując prestiżowa nagrodę Gazeli Biznesu 2012

MAK DOM JEDNYM Z NAJLEPSZYCH DEWELOPERÓW W KRAJU

2013.11.23

Mak Dom certyfikat23 listopada 2013 roku MAK DOM został uhonorowany godłem "Deweloper Roku 2013". W kontekście poprzedniej nagrody jest to szczególne wyróżnienie bo po raz kolejny z rzędu szacowne grono Komisji przyznało ten tytuł za najwyższe standardy oraz innowacyjność oferty. Przyznane prawo do posługiwania się Godłem jest gwarancją dla Klientów Mak Dom, że na każdym etapie realizacji zakupu - osiągną pełną satysfakcję z dokonanego wyboru.

EMISJA OBLIGACJI SERII B

Rok 2013 r.

Spółka dokonała emisji obligacji serii B o wartości 10 mln PLN;

MAK DOM JEDNYM Z NAJLEPSZYCH DEWELOPERÓW W KRAJU

2012.11.29

Docenieni za innowacyjność i najwyższe standardy jakosci.

Mak Dom certyfikatMak Dom Grupa Deweloperska znalazła się w gronie najlepszych firm deweloperskich w Polsce. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, organizator konkursów branżowych, przyznało jej godło „Delweloper Roku 2012”. Nominacje do tegorocznej edycji konkursu otrzymało ponad 70 firm deweloperskich i liderów branży budowlanej z całej Polski. ,,Mak Dom wyróżniono za najwyższa jakość zrealizowanych inwestycji, wyjątkową architekturę oddawanych do użytku obiektów oraz oferowanie mieszkań w standardzie, spełniąjacym oczekiwania najbardziej wymagających klientów." – powiedział Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK, przedstawiciel organizatora konkursu.

 

Celem konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem środowiska branżowego i konsumenckiego, było wyłonienie firm godnych zaufania, których standardy funkcjonowania wpisują się w kanon dobrych praktyk biznesowych. Udział w programie pozwala na obiektywną ocenę rozwoju firmy na przestrzeni ostatniego roku oraz dokonanie weryfikacji realizowanych inwestycji budowlanych, pod kątem ich innowacyjnosci i funkcjonalności.

CERTYFIKATY, WYRÓŻNIENIA I NAGRODY MAK DOM GRUPY DEWELOPERSKIEJ

2012.11.19

MAK DOM i poszczególne spółki wchodzące w skład Grupy Deweloperskiej posiadają liczne referencje, dyplomy, wyróżnienia i nagrody. Wśród tych najcenniejszych bo przyznawanych przez lokalne samorzady są nagrody i wyróżnienia za wkład w rozwój budownictwa mieszkaniowego i rozwój euroregionów min: KRZYSZTALOWA CEGLA za zajęcie I miejsca w konkursie ,,Dom 2005” na najlepszą inwestycję budowlaną euroregionu BUG w kategorii zespoły zabudowy mieszkaniowej za osiedle ,,SŁONECZNY DOM’’ w Lublinie; wyróżnienie ,,Kreator Zachodniopomorskiego Rynku Nieruchomości” za wieloletni wkład w pozytywne kreowanie Zachodniopomorskiego rynku Nieruchomosci Szczecin 6.10.2007r.; Dyplom Lidera Przedsiębiorczości w kategorii ,, Duży Przedsiebiorca” przyznany przez Przewodniczącego Kapituły Biznesu – Starostę Powiatu Otwockiego 24.06.2007r; Certyfikat firmy wspierającej Rządowy Program ,,RODZINA NA SWOIM’’ Warszawa 4.04.2009r. W 2008r ,,Gazeta Prawna” ogłosiła Ogólnopolski Ranking Deweloperów, w którym Grupa Deweloperska MAK DOM zajęla III miejsce pod względem ilości i łącznej powierzchni mieszkań oddanych do użytku w 2007r. W 2012r Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało MAK DOM godło ,,DEWELOPER ROKU 2012".
 

Certyfikat Certyfikat Developera Roku 2012 - papierowy

Certyfikat Certyfikat Developera Roku 2012 - grawerowany

Certyfikat Certyfikat

Og�lnopolski ranking budowlany Ogólnopolski ranking firm developerskich

TBM lider przedsiebiorczosci TBM DOM lider przedsiębiorczości

Certyfikat Certyfikat MAK DOM

Wyr�znienie Wyróżnienie

Imię i nazwisko Funkcja Data rozpoczęcia
obecnej kadencji
Data zakończenia
obecnej kadencji
Andrzej Kubasiewicz Przewodniczący Rady Nadzorczej

14 lipca 2021 r.

14 lipca 2024 r.

Magdalena Kubasiewicz Członek Rady Nadzorczej

14 lipca 2021 r.

14 lipca 2024 r.

Elżbieta Kubasiewicz Członek Rady Nadzorczej

14 lipca 2021 r.

14 lipca 2024 r.

Joanna Oppeln-Bronikowska

Członek Rady Nadzorczej

14 lipca 2021 r.

14 lipca 2024 r.

 

Andrzej Kubasiewicz - absolwent Politechniki Warszawskiej, doktor nauk technicznych, były pracownik naukowy w Instytucie Inżynierii Chemicznej w Lozannie, wieloletni Przewodniczący Sekcji Krajowej Inżynierii i Aparatury Chemicznej Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

 

Andrzej Kubasiewicz posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży budowlanej. W latach 1970-1981 pełnił funkcję Dyrektora Biura Projektów w Przedsiębiorstwie Projektowania i Dostaw Kompletnych Obiektów Przemysłowych CHZ Chemadex oraz kierownika działu handlowego w CHZ Polimex-Cekop. Następnie w latach 1982-1990 pracował w największej polskiej firmie budowlanej Budimex S.A. a w latach 1988-1990 był członkiem zarządu i pierwszym zastępcą dyrektora generalnego, będąc odpowiedzialnym za realizacje kluczowych inwestycji budowlanych w kraju i za granicą (Irak, Iran, Chiny, Wietnam, Hiszpania, ZSRR i inne). Członek Rady Nadzorczej Instalexportu w latach 1992-1997, Członek i Przewodniczący Rady Nadzorczej International Glass Poland w latach 1994-1999 oraz Członek Rad Nadzorczych w wielu innych spółkach z branży budowlanej.

 

Andrzej Kubasiewicz jest przewodniczącym Rady Głównej BCC oraz byłym wieloletnim przewodniczącym Konwentu BCC. Autor 4 książek i 32 publikacji z dziedziny inżynierii i aparatury chemicznej. Posiada 7 patentów międzynarodowych z dziedziny aparatury chemicznej i odzyskiwania cukru z melasy.

 

Andrzej Kubasiewicz jest jednym z założycieli i współwłaścicieli Emitenta a od 1998 r. pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Mak Dom sp. z o.o. (obecnie MAK DOM HOLDING S.A.).

 

Michał Andrzej Kubasiewicz - Prezes Zarządu
Absolwent SGPiS. Przeszedł szkolenia dla kadry kierowniczej w USA. Jeden z założycieli i współwłaściciel MAK DOM Sp. z o.o.  (obecnie MAK DOM HOLDING S.A.). Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży budowlanej oraz deweloperskiej. Prezes Zarządu polskiego oddziału w międzynarodowym koncernie produkcji i przetwórstwa szkła budowlanego. Od 1998 roku zatrudniony na stanowisku Prezesa Zarządu MAK DOM Sp. z o.o. (obecnie MAK DOM HOLDING S.A.).

UMOWA SPÓŁKI DO POBRANIA:

Umowa spółki Umowa spółki

Rejestracja

Prosimy wypełnić poniższy formularz.
Na adres e-mail otrzymają Państwo dane dostępowe.Wróć
Październik 1992r. Andrzej Kubasiewicz, Michał Kubasiewicz i Tomasz Jankowski zawarli umowę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą ALUMAK sp. z o.o.
Lipiec 1998r. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o zmianie nazwy firmy ALUMAK sp. z o.o. na MAK DOM sp. z o.o. oraz o przystąpieniu do Spółki nowego wspólnika w osobie Joanny Oppeln-Bronikowskiej
Rok 2000 Podjęto decyzję o sprofilowaniu na działalności deweloperskiej; powołano również oddziały w Szczecinie i Lublinie
Rok 2001 Powołano pierwszą spółkę celową (SPV) do realizacji inwestycji „Morskie Oko” w Otwocku
Rok 2002 Wejście Spółki na rynek mazowiecki – rozpoczęcie inwestycji w Warszawie
Rok 2003 Powołanie Centralne Biuro Sprzedaży dla działalności deweloperskiej
Rok 2005 Spółka zajęła I miejsce w konkursie „Dom 2005” oraz otrzymała Kryształową Cegłę za budowę Osiedla „Słoneczny Dom” w Lublinie
Rok 2007 Spółka otrzymała wyróżnienie z tytułem Kreatora Zachodniopomorskiego Rynku Nieruchomości
Rok 2008 Wejście Spółki na rynek wielkopolski – rozpoczęcie inwestycji w Poznaniu;
Spółka uzyskała również III miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Deweloperów 2008 pod względem liczby przekazanych mieszkań do użytku w roku 2007 – ForumBiznesu.pl
Rok 2009 Spółka otrzymała Certyfikat "Firma Wspierająca Rządowy Program Rodzina na swoim"
Rok 2010 Spółka rozpoczęła działalność na rynku małopolskim - uruchomienie inwestycji w Krakowie i Zakopanem
Lipiec 2011r. Emisja obligacji korporacyjnych serii A o wartości 23,3 mln PLN
Rok 2012 Spółka została wyróżniona tytułem Gazela Biznesu 2012 oraz została laureatem Godła Deweloper Roku 2012
Rok 2013 Spółka dokonała emisji obligacji serii B o wartości 10 mln PLN oraz serii C o wartości 5 mln PLN
Lipiec 2013r. Spółka dokonała wykupu obligacji serii A w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji
Rok 2014 Spółka dokonała emisji obligacji serii D o wartości 5 mln PLN oraz serii E o wartości 5,5 mln PLN
Rok 2015 Spółka dokonała emisji obligacji serii F o wartości 13,1 mln PLN
Lipiec 2016r. Spółka dokonała emisji obligacji serii G o wartości 5 mln PLN
Rok 2016 Spółka dokonała wykupu obligacji serii B oraz serii C w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji
Listopad 2017r. Zawiązanie spółki akcyjnej Mak Dom Holding S.A.
Rok 2017 Spółka dokonała wykupu obligacji serii D oraz serii E w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji
Rok 2018 Spółka dokonała wykupu obligacji serii F w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji;
Wrzesień 2018r. Połączenie Spółek Mak Dom Holding S.A. oraz Mak Dom Sp. z o.o. i Mak Dom GK S.A. Konsolidacja istotnie zwiększyła potencjał firmy Mak Dom Holding S.A., której polski kapitał podniesiony do 206 926 941,00 zł. Celem jest dalszy rozwój działalności i zwiększenie pozycji na rynku

 

Mak Dom Holding S.A. nowe mieszkania na sprzedaż

Mak Dom Holding S.A. jest deweloperem znanym w wielu polskich miastach. Na zaufanie ich mieszkańców pracujemy od lat projektując i budując nowoczesne, funkcjonalne i przyjazne mieszkańcom osiedla mieszkaniowe. W tym czasie przeprowadziliśmy tysiące rozmów z klientami planującymi zakup nowego mieszkania, poznaliśmy ich potrzeby i oczekiwania wobec dewelopera. Stale tę wiedzę aktualizujemy uważając ją za nasz poważny atut. Naszym atutem jest także deweloperskie doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji kilkudziesięciu osiedli mieszkaniowych i tysięcy nowych mieszkań. Prowadzimy działania związane z budową nowych osiedli mieszkaniowych - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą deweloperską ofertą.
Mak Dom Holding S.A.
ul. Nowa 23, Stara Iwiczna, 05-500 Piaseczno

BIURO CENTRALNE WARSZAWA
Al. Niepodległości 54, Warszawa
+48 (22) 322 70 03, warszawa@makdom.pl
otwarte: pn - czw 8:00 - 18:00, pt 8:00 - 17:00


NIP: 5252734678
REGON: 369082526
Kapitał zakładowy: 206 926 941,00 zł
KRS 0000710783, SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO