Deweloper Mak Dom Holding S.A prowadzi 32 lata sprzedaż nowych mieszkań w Szczecinie, Lublinie, Olsztynie, Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Zakopanem, Świdniku, Puławach
Deweloper Mak Dom Holding S.A. zrzeszony w Polskim Związku Firm Deweloperskich oferuje bezpieczną sprzedaż nowych mieszkań w Szczecinie, Lublinie, Olsztynie, Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Zakopanem, Świdniku, Puławach
Deweloper Mak Dom Holding S.A oferuje bezpieczną sprzedaż nowych mieszkań chronionych deweloperskim rachunkiem powierniczym w Szczecinie, Lublinie, Olsztynie, Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Zakopanem, Świdniku, Puławach

Mak Dom

na rynku branży budowlanej funkcjonuje od 1992r. i ma w swoim dorobku szereg pomyślnie zrealizowanych inwestycji w największych miastach Polski. Działalność firmy ukierunkowana jest na realizację projektów mieszkaniowych. Doświadczona kadra zarządzająca i wysoko wykwalifikowani pracownicy gwarantują usługi najwyższej jakości, wykonywane rzetelnie i na czas. Nasze doświadczenia i realizacje przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego – nagrody, wyróżnienia i odznaczenia państwowe potwierdzają zasługi i uznanie za nasz wkład ale największą satysfakcję daje nam zadowolenie naszych Klientów z zakupu mieszkania lub apartamentu w zrealizowanym przez nas osiedlu.

28 września 2018r nastąpiło połączenie Spółek Mak Dom Sp. z o.o. oraz Mak Dom G K S.A. Konsolidacja zwiększyła potencjał firmy Mak Dom Holding S.A., której polski kapitał podniesiony do 206 926 941,00 zł pozwoli na dalszy rozwój działalności i zwiększenie pozycji na rynku.

Warszawa Wilanowska Mokotów
Warszawa Wilanowska Mokotów
Otwock Apartamenty Pod Sosnami
Otwock Apartamenty Pod Sosnami
Szczecin - Osiedle Warszewo Przylesie
Szczecin - Osiedle Warszewo Przylesie
Lublin Perły Kaliny
Lublin Perły Kaliny
Zakopane Manru
Zakopane Manru
Warszawa Saskie Zacisze
Warszawa Saskie Zacisze
Poznań Górczyńska
Poznań Górczyńska
Olsztyn Sady Nad Łyną
Olsztyn Sady Nad Łyną

NASZ POCZĄTEK

W latach 1992-1999 byliśmy Generalnym Wykonawcą prac budowlanych wielu obiektów. Wybudowaliśmy biurowce oraz hale produkcyjne i magazynowe m.in. we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie (Piaseczno), Gdyni, Toruniu i Białymstoku. Poza budownictwem przemysłowym i mieszkaniowym, realizowaliśmy farmy elektrowni wiatrowych. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych firm o światowej renomie, oraz krajowych liderów branży budowlanej.

Szczecin Osiedle Oliwkowe
Szczecin Osiedle Oliwkowe
Józefosław Apartamenty Pod Śliwami
Józefosław Apartamenty Pod Śliwami
Warszawa Park Wilanowski
Warszawa Park Wilanowski
Lublin Osiedle Słoneczny Dom
Lublin Osiedle Słoneczny Dom
Otwock Park Hallera III
Otwock Park Hallera III

MAK DOM DZISIAJ

Obecnie Mak Dom Holding i spółki współdziałające realizują w kilkunastu lokalizacjach w Polsce ponad dwadzieścia projektów mieszkaniowych. Wysoką jakość realizacji inwestycji i obsługi Klientów potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia za wkład w rozwój regionów min. – zachodniopomorskiego, - lubelskiego oraz największych miast, w których są realizowane projekty mieszkaniowe: Kraków, Warszawa, Poznań, Szczecin, Olsztyn, Rzeszów, Lublin.

Józefosław Kuropatwy VI
Józefosław Kuropatwy VI
Szczecin Śródmiejskie Ogrody
Szczecin Śródmiejskie Ogrody
Rzeszów Osiedle Słoneczne
Rzeszów Osiedle Słoneczne
Poznań Rembertowska Park
Poznań Rembertowska Park
Lublin Słoneczne Ogrody
Lublin Słoneczne Ogrody
Kraków Apartamenty Pod Magnoliami
Kraków Apartamenty Pod Magnoliami
Nowe Mysiadło Borówki 19
Nowe Mysiadło Borówki 19
Szczecin Osiedle Pelikana
Szczecin Osiedle Pelikana

Nagrody i wyróżnienia

W listopadzie 2023 inwestycja Słoneczne Ogrody Budynek J w Lublinie zdobyła I miejsce w konkursie o Kryształową Cegłę 2023 w kategorii "Budynki Mieszkalne".

Kryształowa Cegła 2023

 

W dniu 13 sierpnia 2018 roku działalność Mak Dom została wyróżniona odznaczeniem Złotego Krzyża Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

odznaczenie Złotego Krzyża Zasługi

 

7 września 2018 Marszałek Województwa Lubelskiego przekazał Dyplom uznania dla Mak Dom za zaangażowanie w działalność na rzecz województwa lubelskiego.

W 2018 roku Mak Dom – Oddział w Lublinie otrzymał medal 700-lecia Miasta Lublina od Prezydenta Miasta Lublina w dowód uznania za wkład i zaangażowanie w rozwój miasta.

 

medal 700-lecia Miasta Lublina

 

23 listopada 2013 roku MAK DOM został uhonorowany godłem "Deweloper Roku 2013". W kontekście poprzedniej nagrody jest to szczególne wyróżnienie bo po raz kolejny z rzędu szacowne grono Komisji przyznało ten tytuł za najwyższe standardy oraz innowacyjność oferty. Przyznane prawo do posługiwania się Godłem jest gwarancją dla Klientów Mak Dom, że na każdym etapie realizacji zakupu - osiągną pełną satysfakcję z dokonanego wyboru.

 

Deweloper Roku 2013

 

Rok 2012 to dla MAK DOM dwa prestiżowe wyróżnienia. Znaleźliśmy się wśród czołowych firm deweloperskich, którym przyznano godło "Deweloper Roku 2012". Dynamika podejmowanych przez Zarząd działań plasuje nas również wśród najprężniej rozwijających się firm, czego potwierdzeniem jest przyznanie nagrody "Gazela Biznesu 2012" przez dziennik „Puls Biznesu”. Mak Dom był jedyną firmą w 2012 roku z branży deweloperskiej, której przyznano to zaszczytne wyróżnienie.

 

Deweloper Roku 2012 Gazela Biznesu 2012

 

W 2009 roku oddział Mak Dom w Szczecinie otrzymał nagrodę za najlepszą inwestycję deweloperską podczas Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji.

 

nagroda za najlepszą inwestycję deweloperską podczas Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji

 

6 października 2007 roku podczas Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji Mak Dom otrzymał wyróżnienie jako kreator zachodniopomorskiego rynku nieruchomości za wieloletni wkład w pozytywne kreowanie zachodniopomorskiego rynku nieruchomości.

 

nagroda za najlepszą inwestycję deweloperską podczas Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji

 

MAK DOM należy do grona firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich.

Przynależność do PZFD to gwarancja bezpieczeństwa inwestycji dla klienta. Członkostwo w Związku sprawia, że deweloper zobowiązany jest do przestrzegania standardów zawartych w Kodeksie Dobrych Praktyk w stosunkach Klient-Deweloper oraz zasad Katalogu Umowy Deweloperskiej. W poczet członków PZFD przyjmowane są firmy, które zwracają uwagę na zachowanie przejrzystych reguł w relacjach z nabywcą mieszkania. Przynależność do Polskiego Związku Firm Deweloperskich obok wielu nagród i certyfikatów, które otrzymała Grupa Deweloperska Mak Dom na przestrzeni ponad dwudziestu lat prowadzonej działalności potwierdza wysoką jakość standardów zarządzania procesem realizacji inwestycji i obsługi Klientów.

 

Polski Związek Firm Ceweloperskich