OSTOJA WARZYMICE Osiedle

Lokalizacja

Osiedle Ostoja Warzymice położone jest we wsi Warzymice, tuż przy granicy miasta Szczecin. Jest to obszar w całości przeznaczony pod niską zabudowę mieszkaniową. Wokół powstało kilka osiedli o podobnym charakterze.

W ten sposób obszar ten w całości stanowi nową, podmiejską dzielnicę mieszkaniową. Od strony południowo-wschodniej, działka, na której zlokalizowane jest Osiedle, przylega do drogi krajowej nr 13: Szczecin-Kołbaskowo, a po przeciwległej stronie do drogi gminnej Warzymice-Rajkowo, przez którą realizowany jest dojazd do całego Osiedla.

Teren inwestycji jest dobrze skomunikowany z Centrum Szczecina, a jednocześnie posiada dogodny wyjazd z miasta.

W pobliżu Osiedla znajdują się  duże centra handlowe: Auchan, Makro, Castorama. Decathlon, markety i dyskonty: Netto, Biedronka, Czerwona Torebka, dostępne są również liczne małe punkty usługowe i handlowe.

W pobliskim Przecławiu funkcjonuje  szkoła podstawowa, niedaleko jest Uniwersytet Szczeciński.
W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej i przebiega ścieżka rowerowa do centrum miasta. Okoliczne miejscowości zachęcają do turystyki rowerowej.
 

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska

Centra handlowe

Centra handlowe

Ścieżki rowerowe

Ścieżki rowerowe

Szkoła podstawowa

Szkoła podstawowa

Dodatkowe informacje o osiedlu

PARTNERZY ...
 

Prowadzimy  współpracę z  Pracownią Projektową  ArchDesign oferującą  kompleksowe projektowanie  i  aranżację  wnętrz mieszkalnych. Oferta  skierowana jest do  Klientów, którzy poszukują  fachowego  wsparcia w zakresie aranżacji  i  wyposażenia nowo  zakupionej  nieruchomości.

Pozostała nasza oferta