Nowe Sokolniki Budynek B2

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w centralnej części Lublina, w pobliżu ulic Wyścigowej i Nowy Świat. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne i spokojne tereny jednostki wojskowej. W odległości 5 minut spacerem od budynku nr 1 znajdują się m.in. market spożywczy, przedszkole, restauracja, przychodnia zdrowia, apteka, salony kosmetyczne i stacja roweru miejskiego. W odległości do 10 minut jazdy samochodem od osiedla znajdują się m.in. Stare Miasto, centra handlowe: Plaza, T. Zana, Gala, Tarasy Zamkowe, Felicity.

W odległości 5 minut jazdy  od osiedla, znajduje się kompleks basenów Aqua Lublin z licznymi wodnymi atrakcjami dla najmłodszych i 50m basenem olimpijskim dla bardziej doświadczonych pływaków. W okresie zimowym funkcjonuje tu także kryte lodowisko.

Z naszego osiedla w mniej niż 10 minut można dostać się nad Zalew Zemborzycki, gdzie szczególnie polecamy wodne atrakcje ośrodka Słoneczny Wrotków. Na terenie ośrodka można korzystać z licznych basenów, zjeżdżalni i leżaków do opalania. Ponadto niebywałą atrakcją jest plaża, wyciąg nart wodnych oraz marina z wypożyczalnią żaglówek, kajaków i innych sprzętów wodnych. Osobom pragnącym chwili relaksu po ciężkim dniu pracy polecamy spacery po Lesie Dąbrowa oraz liczne stanowiska wędkarskie nad Zalewem Zemborzyckim i rzeką Bystrzycą.

Pozostała nasza oferta