City Pearl Apartments PROMOCJA

City Pearl Apartments PROMOCJA
Szczecin Centrum ul. Bałuki

Budynki

„Pearl No.1” – budynek B1 – frontowy, ma bardzo zróżnicowaną architekturę i oryginalny kształt. Od frontu, od ulicy Bałuki, ma pięć kondygnacji nadziemnych, natomiast w części pozostałej cztery. Budynek będzie czteroklatkowy z kondygnacją podziemną w postaci dwóch niezależnych przestronnych hal garażowych z pomieszczeniami gospodarczymi i technicznymi.
W obu halach będą miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.
W budynku „Pearl No.1” jest 36 lokali mieszkalnych, 98 apartamentów typu APARTHOTEL oraz trzy lokale usługowe.
Hale garażowe pod budynkami obejmują łącznie 147 stanowisk postojowych. Pomiędzy budynkami B1 i B2 zaprojektowano plac zabaw z częścią rekreacyjną. Plac wyposażony będzie w urządzenia takie jak huśtawki, drabinki, zjeżdżalnie i karuzele. Część rekreacyjna zostanie zaopatrzona dodatkowo w siedziska do odpoczynku.

„Pearl No.2” – budynek B2 – w głębi kwartału, będzie posiadał cztery kondygnacje nadziemne, dwie klatki oraz kondygnację podziemną w postaci hali garażowej z miejscami postojowymi, pomieszczeniami gospodarczymi i technicznymi. W hali garażowej będą miejsca do ładowania samochodów elektrycznych.
W budynku „Pearl No.2” są: 24 lokale mieszkalne oraz 40 apartamentów APARTHOTEL. Przedział metrażowy lokali mieszkalnych kształtuje się od 25 do 47 m2, apartamentów APARTHOTEL od 26 do 44 m2. Ciągi komunikacyjne zapewniają łatwy dojazd do garaży podziemnych.

Mieszkania

Apartamenty zostały tak zaprojektowane, by niezależnie od wielkości i pomysłów na ich aranżację, gwarantowały komfort i niezależność. Wszystkie z aneksem kuchennym – w wersji jednopokojowej z przestronnym salonem, w wersji dwupokojowej z osobną, wygodną sypialnią. Do tego klimatyzacja, duże okna, a w niektórych balkon.

Projekt apartamentów daje ogromną swobodę w indywidualnym kształtowaniu ich przestrzeni i wyposażenia. Możliwe są zatem autorskie aranżacje, ale inwestorzy mogą też powierzyć ich wykończenie pod klucz, w zróżnicowanym standardzie, według gotowych projektów. Każdy z apartamentów będzie miał zagwarantowane indywidualne rozliczenie kosztów eksploatacji.