Aktualności

Czy to dobry czas na kredyt hipoteczny?

2022.03.09

Szukasz wymarzonego mieszkania? Mamy coś dla Ciebie! Mieszkania przy Lesie Kabackim w osiedlu Marina III lub Kuropatwy XI.

Chciałbyś przy zakupie tego mieszkania wspomóc się kredytem hipotecznym, ale ciągle słyszysz negatywne informacje dotyczące inflacji, rosnących stóp procentowych czy rosnących kosztów utrzymania? 

Zastanawiasz się czy to dobry moment na zaciągnięcie długoterminowego zobowiązania?

Nie ma jednej słusznej odpowiedzi na to pytanie, bo takiej można poszukać dopiero po dokładnej analizie indywidualnej sytuacji każdego z nas.

Jeśli zatem zadajesz sobie podobne pytania jak te powyżej, zachęcamy Cię do kontaktu z Ekspertem Kredytowym. Ekspert podczas spotkania, zupełnie bezpłatnie, przeanalizuje Twoją indywidualną sytuację, odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, obliczy Twoją zdolność kredytową, wytłumaczy wszystkie zawiłości związane z kredytem. Jednym słowem – dostarczy Ci wszelkich niezbędnych informacji abyś mógł podjąć właściwą dla Ciebie decyzję, czy w Twojej sytuacji to jest dobry moment na kredyt. Nam zależy abyś podjął ją świadomie i żebyś podczas całego procesu czuł się komfortowo by móc w pełni cieszyć się swoim wymarzonym mieszkaniem kupionym w naszej inwestycji.

Skontaktuj się – https://www.makdom.pl/mieszkania-domy-warszawa,200,finansowanie - aby umówić się na spotkanie.