Mieszkanie pokazowe
 
Ul. Kopalniana 20D/1
01-321 Warszawa
tel: +48 (22) 664 40 77
email: fort@makdom.pl
 
Centralne biuro sprzedaży
 
Al. Niepodległości 69 , piętro I
02-626 Warszawa
tel: +48 (22) 322 70 03

  

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
57 684

3-piętrowy blok mieszkalny wykonany w ramach inwestycji Trzcińska, w którym sprzedanych zostało 60 mieszkań został oddany do użytkowania w lipcu 2009 roku.

Obecnie realizujemy inne ciekawe projekty m.in. w okolicach Warszawy - Osiedle Kuropatwy w Józefosławiu, Osiedle Morskie Oko w Otwocku czy Osiedle Fort Chrzanów na warszawskim Bemowie. Szcególnie polecamy te lokalizacje osobom dojeżdzającym do pracy ze Skierniewic do Warszawy - zwiększ komfort swojego życia!

 

  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

TRZCIŃSKA to projekt zrealizowany przez firmę deweloperską MAK DOM. 

Dom wielorodzinny TRZCIŃSKA, który powstał w Skierniewicach, mieście doskonale skomunikowanym z Warszawą i Łodzią to wygoda mieszkania, atrakcyjność lokalizacji i spokój uroczej okolicy.
Dom położony jest przy ulicy Trzcińskiej, w cichym i pięknym miejscu na obrzeżach miasta, pozostającym jednocześnie w bliskości centrum i dworca kolejowego. Sąsiedztwo zalewu i terenów spacerowych stwarza możliwość wypoczynku i rekreacji. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkole, co jest dodatkową zaletą tej lokalizacji. 

Kredyt

MAK DOM współpracuje z wieloma bankami, m. in. Deutsche Bank PBC S.A., Fortis Bank Polska S.A., GE Money Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Millennium Bank S.A., Nordea Bank Polska S.A., których doradcy kredytowi w ciągu kilku dni załatwiają wszystkie formalności na podstawie Państwa zgłoszenia, przyznawanie kredytu odbywa się wtedy na preferencyjnych warunkach i w znacznie skróconym czasie. Istnieje oczywiście możliwość skorzystania, według Państwa uznania z dowolnej, innej instytucji finansowej udzielającej kredytu ale czy warto wydłużać czas… i zwiększać koszty.Pozostała nasza oferta