FORT CHRZANÓW II
Warszawa - Bemowo

FORT CHRZANÓW II

Lokalizacja

Dodatkowe informacje o osiedlu

Dziesięć powodów dla których warto kupić mieszkanie w Forcie Chrzanów:
 
1.       Zakup na dogodnych warunkach.
Budowa  inwestycji Fort Chrzanów jest zakończona i wszystkie mieszkania mają pozwolenie na użytkowanie  -  są gotowe do zasiedlenia - po wpłacie ceny natychmiast jest podpisywany akt notarialny i zakładana księga wieczysta dla mieszkania dzięki temu Kupujacy nie ponosi dodatkowych kosztów finansowych od kredytu i jego ubezpieczenia.
 
 
 
                    

Wybrane mieszkania można nabyć w ramach programu MDM.
 
  
Istnieje także możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.
 
2.      Korzystna lokalizacja.
Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej stacji metra Połczyńska a także w odległości około 1 km od nowo otwartej obwodnicy, którą można dojechać do mostu północnego na drugą stronę Wisły oraz do ul. Puławskiej na Ursynowie.
                                                                                                        
3.       Ładna spokojna okolica.
Osiedle położone jest w otulinie zabytkowego Fortu Chrzanów oraz w  sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej od strony ulicy Moździerzy.
 
4.       Bliskość szkół i przedszkoli.
Niedaleko inwestycji, przy ul. Rozłogi znajduje się publiczne przedszkole. W okolicy można też liczyć na prywatne placówki. Nieco starsze dzieci również nie będą miały daleko do szkoły, ponieważ najbliższa podstawówka jest już przy ul. Tkaczy, a gimnazjum przy ul. Rozłogi.
 
5.       Osiedle spełniające szereg potrzeb naszych klientów:
o      Kompleks mieszkaniowy znajduje się na terenie ogrodzonym z całodobową ochroną.
o      W trosce o najmłodszych mieszkańców na terenie osiedla znajduje się plac zabaw.
o      Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa oraz komórki lokatorskie.
o      Przy osiedlu znajduje się parking naziemny z 
możliwością  wynajmu miejsca postojowego.
o      W każdym budynku jest winda, którą można wygodnie dojechać do każdego poziomu.
 
6.       Budynki wzniesione zostały wg sprawdzonych tradycyjnych technologii z  zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.
Mieszkania są ciepłe, energooszczędne, indywidualnie opomiarowane, co pozwala kontrolować koszty eksploatacji. Używamy szlachetnych i trwałych materiałów wykończeniowych o wysokich parametrach technicznych, użytkowych i estetycznych.
 
7.       Funkcjonalnie zaprojektowane  mieszkania.
W ofercie mamy dostępne mieszkania o powierzchni od 35 do 103m kw. Projekt budynku przewiduje dokonywanie zmian lokatorskich w układach mieszkań, a także daje możliwość łączenia lokali. Wszystkie mieszkania posiadają przypisane im na wyłączność balkony, a mieszkania na parterach mają własne ogródki.
 
8.       Mieszkania nabywane są jako odrębna własność hipoteczna z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, co daje pełne prawo dysponowania nabytym majątkiem.
 
9.        Korzystny czynsz
W powstałej wspólnocie II etapu inwestycji Fort Chrzanów czynsz wynosi 6,4 zł/m kw. mieszkania.
 
10.      Wiarygodny i sprawdzony deweloper.
Jesteśmy firmą która działa w Polsce już od 1992 r. Do tej pory oddaliśmy do użytkowania tysiące mieszkań a obecnie realizujemy ponad 30 osiedli mieszkaniowych. Stawiamy na profesjonalizm oraz rzetelność. W 2013r otrzymaliśmy godło Deweloper Roku w kategorii innowacyjność i najwyższe standardy jakości.
 

 

Pozostała nasza oferta