Apartamenty i nowe mieszkania w Krakowie - MAK DOM

APARTAMENTY POD MAGNOLIAMI
Kraków

APARTAMENTY POD MAGNOLIAMI

Lokalizacja

Dodatkowe informacje o osiedlu

Apartamenty pod magnoliami są naszą propozycją odkrycia magii życia w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Krakowa – Bronowicach.
Trzy kameralne 3 – kondygnacyjne budynki położone są na zamkniętym terenie przy dawnym Trakcie Benedyktyńskim, którego wspomnieniem dziś jest otoczenie kilkusetletnich dębów.

Oferujemy Państwu 84 apartamenty o powierzchniach od 33 do 67 metrów z zaprojektowaną możliwością ich łączenia, każdy z balkonem lub ogródkiem z tarasem, wraz z miejscami postojowymi w wielostanowiskowym garażu podziemnym i komórkami lokatorskimi. Zakup w korzystnym systemie 10/90 - 90% płatne przed odbiorem kluczy.
O wysokim standardzie inwestycji świadczą m.in. windy cichobieżne, którą pozwolą w komfortowy sposób komunikować się z poziomu garażu aż na 2 piętro, oraz ultranowoczesne technologie np. kotłowni gazowych pozwalające zminimalizować koszty związane z ogrzewaniem. Nowoczesna architektura wraz z naturalnymi i najlepszymi materiałami wkomponuje się w młodopolski nastrój stworzony przez Wyspiańskiego, Tetmajera, Rydla....

Bezpośredni wyjazd z ul. Smętnej na ul. Radzikowskiego, oraz poprzez ul. Sosnowiecką na ul. Jasnogórską,  pozwala na szybki dojazd, zarówno komunikacją indywidualną oraz miejską– 7 linii autobusów, do centrum Krakowa jak i bezkolizyjny wyjazd w kierunku autostrady A4 i Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Dla Państwa wygody w pobliżu znajdują się centra handlowe: Makro, Ikea, Witek, A4 Spar Market, Leroy Merlin, a także przychodnia, szkoła podstawowa i przedszkole w domu Pod Gackiem.

Dlatego też osobiście postaramy się Państwa przekonać do zamieszkania w miejscu, które uczyni życie komfortowym, spokojnym i bardziej przyjaznym...

MAK DOM - Budujemy dla Ciebie.

Pozostała nasza oferta