Apartamenty i nowe mieszkania w Krakowie - MAK DOM

Apartamenty, Nowe Mieszkania Kraków

 

Apartamenty pod Magnoliami są naszą propozycją odkrycia magii życia w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Krakowa – Bronowicach. Kameralne 3 – kondygnacyjne budynki położone są na zamkniętym terenie przy dawnym Trakcie Benedyktyńskim, którego wspomnieniem dziś jest otoczenie kilkusetletnich dębów. 

Oferujemy Państwu 84 apartamenty o powierzchniach od 33 do 67 metrów z możliwością ich łączenia, każdy z balkonem lub tarasem a mieszkania na parterze dodatkowo posiadają przypisane na wyłączność ogródki. W kondygnacji podziemnej z miejscami postojowymi  i komórkami lokatorskimi. W ramach trwającej promocji proponujemy - zakup w korzystnym systemie MAK DOM 10/90 - 90% płatne przed odbiorem kluczy.
O wysokim standardzie inwestycji świadczą m.in. windy cichobieżne, którą pozwolą w komfortowy sposób komunikować się z poziomu garażu aż na 2 piętro. Nowoczesna architektura wraz z naturalnymi i najlepszymi materiałami wkomponuje się w młodopolski nastrój stworzony przez Wyspiańskiego, Tetmajera, Rydla....
Bezpośredni wyjazd z ul. Smętnej na ul. Radzikowskiego, pozwala na szybki dojazd zarówno do centrum Krakowa jak i bezkolizyjny wyjazd w kierunku autostrady A4 i Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach. Dla Państwa wygody w pobliżu znajdują się centra handlowe: Makro, Ikea, Witek a także szkoła podstawowa i przedszkole w domu Pod Gackiem.
 
Dlatego też osobiście postaramy się Państwa przekonać do zamieszkania w miejscu, które uczyni życie komfortowym, spokojnym i bezpiecznym.
 
 
   
Apartamenty gotowe do odbioru.
Prawomocne zaświadczenie o pozwoleniu na użytkowaniu dla bud. 7, 7A, 7B.
Zaświadczenia o samodzielności lokali dla bud.: 7, 7A, 7B.
Przyjdż i zobacz swoje mieszkanie.
 
Ostatnie wolne mieszkanie!
 
 

Szczegóły pod numerem telefonu: (12) 661 53 45, (12) 661 53 46
 
 
 
MAK DOM - Budujemy dla Ciebie.
 
nowe mieszkania Kraków, deweloper Kraków, mieszkania Kraków, mieszkania Krowodrza.