Aktualności

Nowe Mysiadło – nowe usługi i atrakcyjne obiekty użyteczności publicznej w najbliższej okolicy osiedla.

2013.03.01

Szanowni Państwo,

W sprzedaży znajdują się posiadające już pozwolenie na użytkowanie domy. Zapraszamy do zapoznania się ze standardem użytych materiałów i rozwiązań technologicznych - zapewniamy ich najwyższą jakość. Pod numerem telefonu dedykowanym tej inwestycji tj. 609 944 209 czekamy na Państwa dyspozycję co do chęci obejrzenia domów, jak również rozmowy na temat warunków zakupu nieruchomości oraz pomocy w uzyskaniu preferencyjnego kredytu hipotecznego.

Lokalizacja osiedla Nowe Mysiadło znów zyskuje na atrakcyjności!  Niemalże przy nim, o odległości około 800 metrów, powstała właśnie nowa siedziba Centrum Medycznego Puławska, która jako wieloprofilowa sieć przychodni oferuje najwyższej klasy opiekę medyczną. CMP świadczy kompleksowe usługi oferując abonamenty medyczne, karty prepaid, bezpłatną opiekę medyczną w ramach NFZ oraz pakiety dla firm i instytucji. Więcej informacji na temat placówki można uzyskać pod numerem infolinii 801 412 414 oraz na stronie internetowej www.cmp.med.pl

Na pięciu hektarach przy ul. Kwiatowej w Mysiadle (kilka przecznic od osiedla domów Nowe Mysiadło) powstaje Centrum Edukacji i Sportu. Wszyscy Klienci planujący zakup nieruchomości w Mysiadle czy tez Józefosławiu (osiedle mieszkaniowe Kuropatwy IV) dzięki gminnej inwestycji do wyboru będą mieli kolejną podstawówkę i gimnazjum, które już teraz zostały okrzyknięte najnowocześniejszą szkołą w Polsce. W obiekcie liczącym 18 000 m2 znajdzie się scena teatralna na 400 miejsc, biblioteka, sala konferencyjna, hala sportowa z urządzoną pod ziemią kręgielnią, siłownią i klubem fitness, do tego 25-m wieża wspinaczkowa. Wszystko to na użytek uczniów podstawówki i gimnazjum.

powrót