Mak Dom Grupa Deweloperska.

Już 20 lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Obecnie realizujemy osiedla mieszkaniowe w następujących miastach: Warszawa, Józefosław, Piaseczno, Otwock, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Gorzów Wlkp., Skierniewice, Świdnik, Zakopane, Poniatowa, Puławy i Rzeszów.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań, domów i apartamentów.

MAK DOM - budujemy dla Ciebie.

Dlaczego warto kupić mieszkanie w MAK DOM?

Mak Dom to firma działająca na rynku od 1992 roku, renomę i markę firmy potwierdza wiele zrealizowanych inwestycji na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu, Zakopanem. Mak Dom realizuje swoje inwestycje solidnie i terminowo a wszystkie zakupione u nas mieszkania lub domy stanowią odrębną własność hipoteczną.
Stabilna finansowo pozycja firmy i współdziałających w grupie spółek daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa – w kooperacji ze współpracującymi bankami zapewnimy Państwu pełną obsługę łącznie z pomocą uzyskania kredytu na zakup wybranej nieruchomości. Jesteśmy wiodącym deweloperem w kraju pod względem oddanych mieszkań do użytku oraz oferty mieszkań i domów będących w trakcie realizacji i sprzedaży – w każdym roku powiększamy zasięg naszego działania i budowę nieruchomości w kolejnych lokalizacjach. Lata doświadczeń nauczyły nas, jak dbać o jakość naszej oferty, jak właściwie dopasować się do potrzeb naszych Klientów, aby móc wyprzedzać oczekiwania. Zapewniamy komfort mieszkania w funkcjonalnym wnętrzu, w dogodnej i starannie dobranej lokalizacji. Do każdej realizowanej inwestycji podchodzimy z wielką troską, szanujemy środowisko naturalne oraz estetyczną przestrzeń miasta. Realizujemy nasze inwestycje mając na celu zapewnienie pełnego zadowolenia ich przyszłym użytkownikom.

MAK DOM - Budujemy dla Ciebie.