Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży
Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31.07.2017r. zmianie ulegnie adres Biura Centralnego Mak DOM. Od dnia 31.07.2017r zapraszamy Państwa do nowego biura przy Al. Niepodległości 54, które znajduje się po drugiej stronie ulicy w stosunku do poprzedniej lokalizacji. Lokalizację zmieniamy dla Państwa wygody - biuro będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, wejście do biura bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Wierzbno:

22 322 70 03
Zamknij
Liczba pokoi
Powierzchnia
Sprzedaż w Zakopanem
tel. kom. 601-339-139

Biuro Centralne
Warszawa, Al. Niepodległości 69
tel. +48 (22) 322 70 03
email: mre@makdom.pl
Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
150 128

 

 

 

REZYDENCJA MANRU
 
 
Gotowe do zamieszkania apartamenty:
 
PROMOCJA  - ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ !
 
   MANRU - Ekskluzywne apartamenty, ostoja ciszy i spokoju w pobliżu Krupówek…
 
Czasem mamy już dość szukania wolnych pokoi w pensjonatach czy hotelach. Bardzo chcielibyśmy  mieć własny ręcznik w łazience, swoją ulubioną książkę na półce i to najpiękniejsze wrażenie: jestem u siebie. Jeżeli należysz do tych, którzy tak myślą, Mamy wspaniałą propozycję dla Ciebie: Manru
 
            Przygotowaliśmy wspaniałe i ekskluzywne apartamenty w kameralnym budynku przy ul. Grunwaldzkiej 25 w Zakopanem o nazwie nawiązującej do byłego przedwojennego pensjonatu, na którego miejscu powstał  obiekt, w którym z całą pewnością znajdziecie Państwo tą swoją małą enklawę, o jakiej inni tylko marzą, a Wy będziecie jej niepodzielnymi właścicielami. Budynek w swojej formie architektonicznej jest obiektem bardzo nowoczesnym, a jednak nawiązującym do tej jedynej i niespotykanej nigdzie indziej na świecie architektury podhalańskiej. W budynku znajduje się łacznie 17 apartamentów  o powierzchni od 41 do 92 m2. Ta nieduża ilość jest gwarancją  kameralności, która zapewnia niczym nie zakłócony spokój i odpoczynek.

            Budynek posiada tylko cztery kondygnacje  mieszkalne, ale z poziomu garaży zlokalizowanych w przyziemiu budynku, aż do najwyższej kondygnacji można dojechać windą. Oferowane apartamenty są zaprojektowane w wysokim standardzie oferowanym przez nas, można też zlecić ich kompleksowe wykończenie według indywidualnych gustów i oczekiwań. W trosce o to, abyście Państwo czuli się tutaj bezpiecznie, budynek jest monitorowany i chroniony przez całą dobę. Teren wokół budynku został zagospodarowany zielenią tak naturalną, aby przypominała dziewicze szlaki tatrzańskie.

             Inwestycja Manru została zrealizowana przez  polską spółkę – MAK DOM, posiadającą duże doświadczenie w budowie apartamentów w całym kraju. Zakończone inwestycje prestiżowych osiedli między  innymi w Szczecinie, Warszawie, Lublinie, Poznaniu, Krakowie a także w innych miastach Polski są wizytówką i stanowią najlepszą rekomendację zakupu apartamentu w Zakopanem.
 
              Manru to jedyne rozwiązanie dla tych, którzy  cenią sobie spokój, komfort i kochają góry. Jednym niepodważalnych atutów projektu jest fakt, że obiekt zaprojektował architekt zakopiański o niezaprzeczalnej renomie - Stanisław Topór, autor wielu projektów i realizacji, które swoją niepowtarzalną formą odcisnęły wyraźne piętno na współczesnej architekturze miasta Zakopanego i jego okolic. Jego góralskie korzenie świadczą o wyczuciu architektury podhalańskiej i umiejętności wpisania jej w pejzaż Tatr.
 
MAK DOM  – Zamieszkaj wygodnie !


Pozostała nasza oferta