Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży
Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31.07.2017r. zmianie ulegnie adres Biura Centralnego Mak DOM. Od dnia 31.07.2017r zapraszamy Państwa do nowego biura przy Al. Niepodległości 54, które znajduje się po drugiej stronie ulicy w stosunku do poprzedniej lokalizacji. Lokalizację zmieniamy dla Państwa wygody - biuro będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, wejście do biura bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Wierzbno:

22 322 70 03
Zamknij
Liczba pokoi
Powierzchnia
Sprzedaż w Zakopanem
tel. kom. 601-339-139

Biuro Centralne
Warszawa, Al. Niepodległości 69
tel. +48 (22) 322 70 03
email: mre@makdom.pl
Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
148 455
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?
,,Rezydencja Manru" to ekskluzywny i kameralny budynek zlokalizowany przy ul. Grunwaldzkiej 25. Z prawie każdego apartamentu rozpościera się przepiękny widok na całą panoramę południowych Tatr. Budynek położony jest w doskonałym punkcie z dala od ruchliwych ulic a jednocześnie blisko głównych punktów Zakopanego, tylko 5 minut spacerem do Krupówek i 3 minuty do wejścia do Doliny Białego. Rezydencja Manru została zaprojektowana z zachowaniem walorów podhalańskiej architektury przez samego Stanisława Topora - autora najbardziej znanych i cenionych obiektów w okolicy. Przy budowie wykorzystano wysokiej klasy materiały budowlane. Inwestycja jest realizowana przez znaną i doświadczoną firmę Mak Dom, mającą duże doświadczenie w budowie apartamentów, domów i mieszkań na terenie całego kraju. Komfortowe apartamenty o pow. od 41 do 92 m2 stanowią świetną inwestycję - nieruchomości w tej lokalizacji są bardzo poszukiwane na wynajem i cieszą się zainteresowaniem turystów przez cały rok.
Na Państwa życzenie istnieje możliwość kompleksowego wykończenia i funkcjonalnego urządzenia każdego z nich - zapraszamy do naszych biur sprzedaży zlokalizowanych w Zakopanem i Warszawie w celu omówienia warunków zakupu i realizacji wybranego apartamentu.


Pozostała nasza oferta