Biuro Handlowe Szczecin
ul. Golisza 27
71-682 Szczecin
tel. (91) 453 54 11; (91) 424 11 66
tel./fax: (91) 424 11 65

email:

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
103 357

  Etap 2 zrealizowany.

Gotowe mieszkania W  DOBREJ CENIE.
Szczegóły w biurze sprzedaży - tel. 91 45 35 411

 

Kameralne Osiedle

Funkcjonalne mieszkania

Ogródki przydomowe

Duże tarasy

Poddasze do zagospodarowania

   

Osiedle Ostoja Warzymice jest kolejnym osiedlem mieszkaniowym realizowanym w ramach Grupy Deweloperskiej MAK DOM w obszarze metropolitalnym Szczecina.

Dla wygody przyszłych mieszkańców, wykonany zostanie spójny układ komunikacyjny wraz z licznymi parkingami zewnętrznymi oraz garażami podziemnymi. Przestrzeń do rekreacji i wypoczynku będzie tworzyć kilka zagospodarowanych placów, niska zieleń oraz mała architektura.

Osiedle realizowane docelowo na obszarze 4 ha tworzyć będzie zespół kilkunastu kameralnych budynków trzykondygnacyjnych wraz z pełną infrastrukturą towarzyszącą. Dzięki funkcjonalnemu zagospodarowaniu znacznego obszaru podmiejskiego oraz jednorodnej, ciekawej architekturze, Osiedle Ostoja Warzymice stanowić będzie atrakcyjną alternatywę dla zwartej miejskiej zabudowy.

 

Nasza oferta
W pierwszym zrealizowanym etapie inwestycji było łącznie 51 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o powierzchni użytkowej od 42 do 72 m2. 
Do mieszkań na parterze przypisane są przydomowe ogródki w metrażach od 20 do 107 m2. Każde mieszkanie na piętrach posiada przestronny balkon lub taras. W ofercie posiadamy stanowiska postojowe w garażu podziemnym oraz piwniczne pomieszczenia gospodarcze.

 

 

Lokalizacja
Osiedle Ostoja Warzymice położone jest we wsi Warzymice, tuż przy granicy miasta Szczecin. Jest to obszar w ca- łości przeznaczony pod niską zabudowę mieszkaniową. Wokół powstało kilka osiedli o podobnym charakterze.
W ten sposób obszar ten w całości stanowi nową, podmiejską dzielnicę mieszkaniową. Od strony południowo-wschodniej, działka, na której projektowane jest Osiedle, przylega do drogi krajowej nr 13: Szczecin-Kołbaskowo, a po przeciwległej stronie do drogi gminnej Warzymice-Rajkowo, przez którą realizowany jest dojazd do całego Osiedla. Teren inwestycji jest bardzo dobrze skomunikowany z Centrum Szczecina, a jednocześnie posiada dogodny wyjazd z miasta.
 

W pobliżu projektowanego Osiedla znajdują się  duże centra handlowe: Auchan, Makro, Castorama. Decathlon, markety i dyskonty: Netto, Biedronka, Czerwona Torebka, dostępne są również liczne małe punkty usługowe i handlowe.

W pobliskim Przecławiu funkcjonują: szkoła podstawowa i gimnazjum. Niedaleko jest Uniwersytet Szczeciński.

W bezpośrednim sąsiedztwie działki zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej i przebiega ścieżka rowerowa do centrum miasta. Okoliczne miejscowości zachęcają do turystyki rowerowej.

 

Rozwiązania architektoniczne i funkcjonalne
Architektura projektowanych budynków jest jednorodna w swym charakterze, a jednocześnie urozmaicona w detalu. Budynki wyróżniają się ciekawą bryłą. Elewacje, zaprojektowane z klinkieru i tynków cienkowarstwowych, uzupełnione deskowaniem oraz kolorową stolarką, tworzą oryginalną całość w spójnej kolorystyce. Każdy lokal na piętrach posiada przestronny balkon lub taras, a lokale parterowe duże ogródki, do których prowadzą szerokie drzwi balkonowe. Część budynków posiada garaże podziemnie ze stanowiskami i pomieszczeniami gospodarczymi. Stanowiska postojowe w podziemiu oraz miejsca postojowe na zewnątrz zapewniają odpowiednią ilość parkingów na potrzeby mieszkańców.

 

Rozwiązania materiałowe i technologiczne
W projekcie zastosowane są sprawdzone materiały i nowoczesne rozwiązania techniczne. Konstrukcja garażu i stropów zostanie wykonana w technologii monolitycznej, ściany z cegły silikatowej, pokrycie dachu z dachówki ceramicznej. Elewacja budynku w części zaprojektowana w połączeniu cegły klinkierowej, drewna oraz tynku mineralnego z izolacją termiczną. Stolarka okienna z PCV, drzwi do lokali antywłamaniowe. Zastosowano pełne opomiarowanie mediów. 

 

Plany
Inwestycja realizowana będzie w pięciu etapach. Etap pierwszy został zrealizowany. Kolejne etapy będą realizowane z kilku miesięcznym przesunięciem czasowym w stosunku do siebie. Zakończenie całej inwestycji planowane jest na rok 2019. 

 

Wysoka jakość realizowanych przez Mak Dom osiedli i mieszkań znalazła potwierdzenie w przyznanej nagrodzie Deweloper roku 2013.  Kolejnym wyróżnieniem dla Mak Dom było przyznanie przez Puls Biznesu prestiżowej nagrody Gazela Biznesu 2012.

Deweloper Roku 2013 Gazela Biznesu 2012

 

 Pozostała nasza oferta