ul. Golisza 27

71-682 Szczecin
tel. (91) 453 54 11(91) 424 11 66
tel./fax: (91) 424 11 65

email:

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
131 205

 

 

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną i prestiżową inwestycję


Arkońska Park: kameralny dom o niskiej zabudowie, stojący na ogrodzonym terenie.


W tej wyjątkowej ofercie posiadamy tylko 25 mieszkań typu studio o zróżnicowanej powierzchni.

Prestiż inwestycji dopełnia lokalizacja - w sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych - świetnie skomunikowana z centrum miasta.


Arkońska Park to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiż, komfort oraz możliwości relaksu na łonie natury.
 

Świetna lokalizacja
Arkońska Park„Arkońska Park” to budynek mieszkalny zlokalizowany na działce o powierzchni 0,1189 ha przy ul. Franciszka Gila (między ulicą Chopina i ulicą Arkońską) w zachodniej części Szczecina, w dzielnicy Arkońskie-Niemierzyn.

Ta okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem. Mieszkańcy mają do dyspozycji pięć linii autobusowych oraz linię tramwajową, przechodzącą przez ulicę Arkońską.. Doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwala szybko i wygodnie dostać się do centrum Szczecina i pozostałych dzielnic miasta. Ponadto w pobliżu jest obwodnica śródmiejska, przechodząca przez dzielnicę Arkońskie-Niemierzyn, która dodatkowo usprawnia komunikację.

 

Na szczególną uwagę zasługuje bliskość licznych popularnych i malowniczych terenów rekreacyjnych. W ciągu kilku minut można stąd dojechać rowerem do Parku Kasprowicza. Można też przespacerować się do oddalonego o około 500m Parku Chopina z placem zabaw oraz siłownią.

 

Arkońska ParkNiedaleko jest również Las Arkoński, gdzie znajduje się wiele ścieżek rowerowych, pieszych i rekreacyjnych.

Atrakcją jest też pobliski Ogród Dendrologiczny oraz nowe boisko wybudowane w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. W najbliższym otoczeniu znajduje się cała niezbędna infrastruktura służąca mieszkańcom. W pobliskim kompleksie handlowym jest apteka, poczta, sklepy i restauracje.

Dla rodziców ważne jest, że w okolicy znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole.

 

 

 

Wysoka jakość
Budynek zostanie wykonany z wysokiej jakości materiałów m.in. z cegły ceramicznej oraz dachówki ceramicznej. Zastosowane zostaną również nowoczesne, bezpieczne i trwałe rozwiązania konstrukcyjne. Podziemny garaż i stropy zostaną wykonane w technologii monolitycznej, a elewacja budynku składać się będzie z okładzin klinkierowych, okładzin z paneli typu TRESPA oraz tynku mineralnego z izolacją termiczną.

Arkońska ParkW mieszkaniach i na klatkach schodowych zostanie zamontowana dająca poczucie przestronności i komfortu stolarka okienna. Wszystkie mieszkania będą posiadały drzwi antywłamaniowe.

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców „Arkońska Park”. Najbliższe otoczenie budynku będzie ogrodzone i w pełni zagospodarowane. Bramy wyposażone zostaną w elektro-zamek i domofon. W nocy teren wokół budynku będzie oświetlony przez lampy parkowe wyposażone w automat zmierzchowy. Na terenie posesji znajdzie się miejsce na ozdobne krzewy. Będzie to również miejsce przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Z myślą o nich do wszystkich klatek schodowych zapewniono łatwy dostęp, natomiast wszystkie kondygnacje budynku wraz z garażem są łatwo dostępne dzięki windom.

 

Wygodne mieszkania
Arkońska Park„Arkońska Park” to kameralny dom w całości podpiwniczony z 25 funkcjonalnymi mieszkaniami.

Są to mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 36 do 90 m2.

Lokale parterowe posiadają duże ogródki do których prowadzą szerokie drzwi balkonowe.

Każdy lokal na 1 i 2 piętrze posiada balkon, a mieszkania na 3 kondygnacji posiadają przestronne tarasy. Na każde mieszkanie przypada 1 stanowisko postojowe oraz 1 komórka lokatorska w podziemnym garażu. Bezpośrednio z podziemnego garażu na poszczególne piętra można dojechać windą.

 

 

Arkońska ParkWe wszystkich mieszkaniach zastosowano pełne opomiarowanie mediów. Zaprojektowaliśmy system oparty na mini węzłach cieplnych, zapewniający samodzielność grzewczą każdego lokalu. Właściciel będzie mógł podpisać umowę z dostawcą ciepła (SEC-em), dzięki czemu będzie miał pełną kontrolę nad kosztami c.o. i ciepłej wody. Będzie miał również możliwość ogrzewania lokalu przez cały rok.

Przedłożone przez nas w projekcie propozycje rozkładu pomieszczeń i instalacji w mieszkaniach mogą podlegać daleko idącym modyfikacjom, uwzględniającym indywidualne wymagania i życzenia właścicieli.

 

Wysoka jakość realizowanych przez Mak Dom osiedli i mieszkań znalazła potwierdzenie w przyznanej nagrodzie Deweloper roku 2013.  Kolejnym wyróżnieniem dla Mak Dom było przyznanie przez Puls Biznesu prestiżowej nagrody Gazela Biznesu 2012.

 

Deweloper Roku 2013 Gazela Biznesu

 

 Pozostała nasza oferta