ul. Golisza 27
71-682 Szczecin
tel. (91) 453 54 11; (91) 424 11 66
tel./fax: (91) 424 11 65

email:

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
15 000

OSIEDLE MIODOWE OGRODY

Szczecin

Miodowe Ogrody w Szczecinie przy ul. Pszczelnej
Miodowe Ogrody są kolejną po Osiedlu Oliwkowym inwestycją mieszkaniową spółki Mak Dom w Szczecinie. Miodowe Ogrody to kompleks mieszkaniowy, na który składa się 85 mieszkań i apartamentów wraz z dwoma garażami podziemnymi i pełną infrastrukturą. Atuty lokalizacji, nowoczesna bryła budynku, interesujące rozwiązania architektoniczne, doskonałe aranżacje poszczególnych lokali, funkcjonalne rozwiązania komunikacyjne, wysokiej jakości zastosowane materiały stanowią o szczególnej atrakcyjności inwestycji. Miodowe Ogrody to komfortowe miejsce na przytulne mieszkanie oraz bardzo dobra lokata kapitału.

Lokalizacja
Miodowe Ogrody położone są w kwartale ulic Ks. Warcisława, Ks. Elżbiety i ul. Pszczelnej w Szczecinie. Jest to obszar Osiedla Książąt Pomorskich w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta, obsługiwany przez sieć tramwajową i autobusową. W pobliżu osiedla znajdują się: przedszkole, szkoła, ciągi handlowe i cała niezbędna infrastruktura miejska, a w niedalekim sąsiedztwie tereny rekreacyjne. Budynek znajduje się na wywyższeniu skąd roztacza się widok na panoramę miasta.

Rozwiązania architektoniczne
Budynek stanowi interesujący obiekt architektoniczny, który poprzez zróżnicowaną elewację tworzy w istocie zespół nowoczesnych kamienic miejskich. Do każdego lokalu przynależą jeden lub nawet kilka przestronnych balkonów lub loggii. Mieszkania-apartamenty w dwóch narożnych klatkach od strony pd.-wsch. i pd.-zach. skomunikowane są windami z garażami podziemnymi. Mieszkania na parterze posiadają wyniesione w stosunku do otoczenia ogródki.
Zrealizowany budynek to zespól bardzo funkcjonalnych i różnorodnych lokali, od niewielkich typu studio po mieszkania z dwoma - trzema pokojami aż po dwupoziomowe.


Historia
Inwestycja zrealizowana została w cyklu lipiec 2004 - marzec 2006. Obecnie nieruchomość przejęta została przez wspólnotę mieszkaniową i zarządzana jest przez licencjonowanego zarządcę.Pozostała nasza oferta