ul. Golisza 27
71-682 Szczecin
tel. (91) 453 54 11; (91) 424 11 66
tel./fax: (91) 424 11 65

email:

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
13 293

OSIEDLE OLIWKOWE

Szczecin

"Osiedle Oliwkowe"
to nasza kolejna a pierwsza na rynku zachodniopomorskim inwestycja z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ul. Golisza i Oliwkowej. Posiada dogodne i szybkie połączenia z centrum miasta i innymi dzielnicami oraz Policami. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, poczta i niewielkie centrum handlowe a od strony południowej i zachodniej rozciąga się Park Brodowski.

Historia
We wrześniu 2001 uzyskaliśmy pozwolenie na budowę. Pierwsze mieszkania zostały oddane do użytku w październiku 2002r., a kolejne etapy przekazano we wrześniu i w grudniu 2003r. Wszystkie etapy inwestycji były realizowane w terminie.

Charakter
Osiedle w swej koncepcji pomyślane jest jako nowoczesny kwartał, który współtworzy wraz z sąsiednimi zabudowaniami i istniejącą zielenią nowoczesny a zarazem przytulny obszar miejski. Składają się nań 92 mieszkania, dwa garaże podziemne na 73 stanowiska postojowe oraz lokale usługowe w przyziemiu od ul. Golisza. W ramach inwestycji zapewniamy pełną infrastrukturę i zagospodarowanie terenu. Układ zabudowy tworzy zamknięty obszar, co daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju, a istniejąca zieleń możliwość relaksu i odpoczynek.Pozostała nasza oferta