Biuro Handlowe Szczecin
ul. Golisza 27
71-682 Szczecin
tel. (91) 453 54 11; (91) 424 11 66
tel./fax: (91) 424 11 65

 

email:

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
272 950

 


 Nowość w ofercie. Gotowe mieszkania z indywidualnym projektem aranżacji.

Szczegóły oferty na stronie: Mieszkania pod klucz.

Skorzystaj z oferty. Projekt indywidualnej aranżacji w cenie mieszkania.

 

Osiedle Warszewo Przylesie powstaje w prestiżowej dzielnicy Szczecina - na Warszewie. W chwili obecnej zrealizowawiliśmy dwa pierwsze etapy budowy. Zapraszamy do obejrzenia naszego przytulnego Osiedla. Niska zabudowa, kameralne budynki, duża przestrzeń wyróżniają nasz projekt. Doceniają to mieszkańcy, którzy już tutaj zamieszkali.

 

 

Warszewo PrzylesieOsiedle Warszewo Przylesie przy ul. Podbórzańskiej jest największym przedsięwzięciem spółki MAK DOM w Szczecinie. W niezwykle atrakcyjnej dzielnicy miasta - Warszewie, na obszarze 44 385 m2 zaprojektowano zespół 29 budynków trzykondygnacyjnych wraz z pełną infrastrukturą towarzyszącą. Projekt obejmuje wykonanie kilku nowych kwartałów ulic wraz z placami i parkingami, przestrzenią do rekreacji i wypoczynku.
Ogromnym atutem osiedla jest pełne zagospodarowanie znacznego obszaru miasta w sposób funkcjonalny pod względem urbanistycznym i jednocześnie spójny i ciekawy architektonicznie. Zastosowane w projekcie rozwiązania znamionują najwyższą jakość, zapewniają pełen komfort i zadowolenie przyszłych użytkowników.
Inwestycja jaką Państwu proponujemy plasuje się niezwykle wysoko w rankingu projektów deweloperskich miasta Szczecina. Prestiżowa lokalizacja i niepowtarzalny charakter projektu stanowią gwarancję pełnej satysfakcji Państwa jako mieszkańców i inwestorów.

 


Lokalizacja
Warszewo PrzylesieOsiedle Warszewo Przylesie rozpościera się na zboczu Wzgórz Warszewskich.
Jest to obszar w całości przeznaczony pod niską zabudowę mieszkaniową. Projektowane osiedle wraz z sąsiednimi planowanymi inwestycjami o podobnym charakterze, znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Działka, na której powstanie osiedle, od zachodu przylega bezpośrednio do otuliny strumienia Warszowiec, od wschodu biegnie równolegle do ul. Podbórzańskiej. Południowa strona to w pewnym oddaleniu zabudowania starego Warszewa, a od północy sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej i dalej Puszczy Wkrzańskiej.
Położenie Osiedla na zboczu ze skłonem w kierunku południowym, sąsiedztwo Warszowca, biegnącego w obniżeniu terenu oraz okoliczna niska zabudowa dają efekt przestronności. Osiedle posiada "wewnętrzny oddech" dzięki architekturze budynków, zaprojektowanych jako niewielkie punktowce oraz dzięki odpowiedniemu ich rozmieszczeniu na działce.

Warszewo PrzylesieOsiedle od północy sąsiaduje, poprzez kwartały zabudowy jednorodzinnej, z Puszczą Wkrzańską. Ten duży teren lasów podmiejskich pozwala na realizację wielu form aktywności i pełną rekreację.
Z drugiej strony Osiedle zlokalizowane jest o kilkaset metrów od planowanej drogi dwujezdniowej do centrum miasta, w sąsiedztwie starego Warszewa, gdzie znajduje się szkoła i przebiegają linie komunikacji miejskiej.

Rozwiązania architektoniczne i funkcjonalne

Osiedle Przylesie jest dużym obszarem miejskim zaprojektowanym w sposób nowoczesny i kompleksowy. Składa się z 29 domów jednoklatkowych, trzykondygnacyjnych, z ogólną liczbą 439 mieszkań.
Architektura projektowanych budynków jest jednorodna w swym charakterze a jednocześnie urozmaicona w detalu. Budynki wyróżniają się ciekawą bryłą. Rozbudowane dachy wielopołaciowe, często z mansardami, przykrywają zwarte bryły budynków z wysuniętymi tarasami. Elewacje, zaprojektowane z klinkieru i tynków cienkowarstwowych, uzupełnione deskowaniem oraz drewnianą stolarką, tworzą oryginalną całość w ciepłej kolorystyce. Charakterystyczne dla architektury zaprojektowanych obiektów są duże tarasy, szczególnie na trzeciej kondygnacji. W parterze budynki otoczone są przestronnymi ogródkami przydomowymi. Budynki apartamentowe posiadają garaże podziemne ze stanowiskami postojowymi oraz wyposażone są w windy.
Warszewo PrzylesieNa Osiedlu zaprojektowano całą niezbędną infrastrukturę. Inwestycja obejmuje wykonanie ciągów komunikacyjnych, kilku placów dla wypoczynku i rekreacji oraz niskiej zieleni i małej architektury.

Aranżacje apartamentów i mieszkań
W projekcie przygotowano kilkanaście typów apartamentów i mieszkań o dużej rozpiętości metrażu. Każdy lokal na piętrach posiada przestronny balkon lub taras a lokale parterowe duże ogródki, do których prowadzą szerokie drzwi balkonowe.
Przedłożone przez nas w projekcie propozycje, mogą podlegać daleko idącym modyfikacjom, uwzględniającym indywidualne wymagania przyszłych właścicieli.
Do lokali na drugim piętrze przypisane są niewielkie powierzchnie strychowe.
W domach podpiwniczonych jest możliwość wyboru pomieszczenia gospodarczego. Stanowiska postojowe w podziemiu oraz miejsca postojowe na zewnątrz zapewniają odpowiednią ilość parkingów na potrzeby mieszkańców.

Rozwiązania materiałowe i technologiczne
W projekcie zastosowane są sprawdzone materiały i nowoczesne rozwiązania techniczne. Konstrukcja garażu i stropów zostanie wykonana w technologii monolitycznej, ściany z cegły ceramicznej, pokrycie dachu z dachówki ceramicznej. Elewacja budynku w części zaprojektowana w połączeniu cegły klinkierowej, drewna oraz tynku mineralnego z izolacją termiczną. Stolarka okienna z drewna klejonego, drzwi do lokali antywłamaniowe.
Zastosowano pełne opomiarowanie mediów. W przypadku ogrzewania i ciepłej wody zaprojektowano system oparty na mini-węzłach cieplnych, zapewniający samodzielność grzewczą każdego z lokali, tzn. właściciel lokalu podpisuje indywidualnie umowę z dostawcą ciepła - SEC-em, przez co ma pełną kontrolę nad kosztami c.o. i ciepłej wody, jak również ma możliwość ogrzewania lokalu przez cały rok.


 Wysoka jakość realizowanych przez Mak Dom osiedli i mieszkań znalazła potwierdzenie w przyznanej nagrodzie Deweloper roku 2013.  Kolejnym wyróżnieniem dla Mak Dom było przyznanie przez Puls Biznesu prestiżowej nagrody Gazela Biznesu 2012.

Deweloper Roku 2013 Gazela Biznesu 2012

 

 

Mapka nowego układu komunikacyjnego

Miasto Szczecin w chwili obecnej rozbudowuje układ komunikacyjny dojazdu do północnych dzielnic Szczecina, głównie do Warszewa. Poniżej przedstawiamy planowany na lata 2011 oraz 2012 nowy układ komunikacji, który zdecydowanie ułatwi dojazd do naszej inwestycji.

 Pozostała nasza oferta