BIURO HANDLOWE W RZESZOWIE

ul. Jana Olbrachta 95

35-614 Rzeszów


Tel. / fax (17) 857 83 44

Tel. (17) 857 70 10

 

E-mail: rzeszow@makdom.com.pl

 

Godziny pracy biura:

Pon - Pt            9.00 - 17.00

Sb                     9.00 - 12.00

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
138 509

Ikony

 

W pierwszym budynku na Osiedlu Słoneczne już mieszkają właściciele zakupionych lokali mieszkalnych!!!

Szanowni Państwo,
 
             Z przyjemnością informujemy, że  oddaliśmy do użytku naszą pierwszą inwestycję w Rzeszowie położoną przy ul. Św. Kingi (boczna ul. Olbrachta) - BUDYNEK B1. Wszystkie mieszkania w tym budynku zostały sprzedane, za co dziękujemy Nabywcom tych lokali a w szczególności za okazane nam zaufanie. Pragniemy również poinformować, że zakończyliśmy już spisywanie aktów notarialnych o ustanowienie odrębnej własności i przeniesienie tej własności lokali mieszkalnych do ksiąg wieczystych.
 
Wszystkich chętnych nabycia mieszkania na naszym Osiedlu SŁONECZNE w cichej i ekologicznej dzielnicy Wilkowyja, zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań .Posiadamy tu jeszcze duży wybór atrakcyjnych mieszkań dwu i trzy pokojowych o powierzchni od 42 do 62 m2.
 
 
Ponieważ posiadamy na te mieszkania atrakcyjne ceny. Zapraszamy
 
 
 
Lokalizacja i styl życia
Osiedle „SŁONECZNE”, pierwsza inwestycja MAK DOM Sp. z o.o. w Rzeszowie, zlokalizowana jest we wschodniej części miasta, na słonecznym stoku pomiędzy ul. Lwowską i ul. Jana Olbrachta. Rejon ten jest bardzo dobrze skomunikowany z głównymi punktami miasta. Czteropasmowa ulica Lwowska zapewnia prosty i szybki dojazd do centrum, w pobliżu znajduje się również przystanek komunikacji miejskiej. Tereny na których powstaną nowe budynki znajdują się z dala od głównych ośrodków przemysłowych i największych źródeł hałasu, a w okolicy przeważa niska zabudowa. Przyszli mieszkańcy osiedla z pewnością docenią dogodny dostęp do zlokalizowanych w pobliżu: szkoły, przedszkola, szpitala, czy hipermarketów Auchan i Leroy Merlin. Wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas ucieszą liczne ścieżki zarówno spacerowe jak i rowerowe. Wszystko to sprawia, że cicha i spokojna „Wilkowyja” jest jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Rzeszowa , gdzie nieruchomości cieszą się dużą popularnością.
Obszar jaki został oddany do dyspozycji architektów pozwala na zaprojektowanie nowoczesnego osiedla z przemyślanymi rozwiązaniami z zakresu architektury i urbanistyki, możliwie dużą powierzchnią terenów rekreacyjnych i zapewnionym dostępem do usług. Wieloletnie doświadczenie Spółki na rynku deweloperskim daje gwarancję, że projekt osiedla będzie w maksymalnym stopniu spełniał oczekiwania przyszłych klientów co do funkcjonalności mieszkań jak i estetyki wykonania.
Mieszkania
W naszej ofercie znajdą się dwu i trzypokojowe mieszkania o powierzchniach od 35 do 62 m2, dostępne w ramach pierwszego budynku oznaczonego na planie osiedla numerem 1. Mieszkańcy każdego z zaprojektowanych mieszkań będą mieli do dyspozycji przestronny i słoneczny balkon oraz praktyczną piwnicę. Przy każdym budynku znajdzie się podziemny parking a wybrane mieszkania na parterze będą posiadały dostęp do prywatnych zielonych tarasów. Oferowane przez nas mieszkania posiadają starannie dobrane i funkcjonalne rozkłady pomieszczeń z możliwością indywidualnej aranżacji układu ścianek działowych i instalacji. Usytuowanie budynków na delikatnym wzniesieniu z południową ekspozycją zapewni idealne doświetlenie mieszkań, a z okien roztaczać się będzie widok na panoramę miasta i zielone pasmo góry Marii Magdaleny.
Budynki zostaną wykonane w sposób zapewniający pełny komfort użytkowania. Ocieplone, ceramiczne ściany zewnętrzne oraz monolityczne stropy międzykondygnacyjne gwarantują najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa będą dostarczane za pośrednictwem nowoczesnych kotłowni osiedlowych a każde mieszkanie zostanie wyposażone w indywidualną stację wymiennikową, tzw. „logotermę”. Logoterma pozwala użytkownikom na niezależność oraz pełną kontrolę nad kosztami i temperaturą w mieszkaniu, dzięki czemu sezon grzewczy możemy rozpocząć i zakończyć w dowolnie przez siebie wybranym momencie.
Forma własności
Własność hipoteczna mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych stanowi najwyższą formę własności. Umożliwia to przyszłym właścicielom pełne i dowolne dysponowanie posiadaną nieruchomością, zaciąganie kredytów hipotecznych na jej sfinansowanie lub też kredytów konsumpcyjnych pod jej zastaw. Mieszkańcy mają prawnie zagwarantowany, faktyczny wpływ na zarządzanie i mogą decydować o wszystkich sprawach związanych z osiedlem.
Informacje dodatkowe
 MAK DOM Sp. z o.o. jest właścicielem gruntu na którym jest prowadzona inwestycja i posiada prawomocne pozwolenie na budowę. W listopadzie 2011 rozpoczęły się prace związane z budową pierwszego budynku, a pod koniec grudnia 2011 roku ruszyła sprzedaż mieszkań. Szczegółowych informacji udziela:
 

BIURO HANDLOWE W RZESZOWIE

ul. Jana Olbrachta 95

35-614 Rzeszów


Tel. /fax (17) 857 83 44

Tel. (17) 857 70 10

E-mail: rzeszow@makdom.com.pl

 Pozostała nasza oferta