Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Handlowe Puławy

 
 

24 - 100 Puławy,  ul. Dęblińska 18  pokoje 12 i 13 PARTER

dojedziesz do nas autobusami MZK nr 2,3,4,6,11,14,15,21,22

 
 

tel./fax : (81) 888 55 15
              (81) 888 55 16

 

godziny pracy :

 

poniedziałek, piątek vw  godz. 900 - 1600

 

email:

 

ATRAKCYJNE LOKALE BIUROWE
DO WYNAJĘCIA
W BUDYNKU ADMINISTRACYJNO-BIUROWYM 
MAK DOM Sp. zo.o.
w Puławach przy ul. Dęblińskiej 18
Sprawdź koniecznie !!!

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
144 465
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?
Osiedle "Słoneczne Piaski" to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Puławach, powstające w wyniku realizacji wyjątkowego w skali miasta założenia urbanistycznego na malowniczym terenie w sąsiedztwie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Cały projekt obejmuje ponad 100 przestronnych, jasnych mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do 105 m2 wyposażonych we własne balkony, loggie, tarasy, lub przedogródki a wszystko to w trzech zgrabnie zaprojektowanych budynkach.
W ofercie znajdują się również mieszkania dwupoziomowe. Atrakcją zlokalizowanych tam mieszkań są rozległe tarasy, dostępne z salonów lub sypialni. Wszystkie mieszkania mają wysokiej jakości okna o dobrej izolacji akustycznej, parapety z konglomeratu, a antywłamaniowe drzwi wejściowe zostaną wykończone wysokiej jakości okleiną. Miejsca postojowe i indywidualne garaże o  różnej wielkości, znajdują się w przestronnym garażu podziemnym. Elewacje budynków utrzymane w ciepłych, pastelowych kolorach, wzbogacone są naturalnymi materiałami, takimi m.in jak: ceramika. Równie wysokiej jakości  materiały zostały wykorzystane przy wykończeniu klatek schodowych. Jasny i czytelny układ komunikacyjny wewnątrz budynków zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Wysokie partery sprawiają, że wnętrza mieszkań będą niewidoczne dla osób z zewnątrz. Otwarte zielone pasaże wewnętrzne ogrody wypełnią przestrzeń między poszczególnymi budynkami. Domy i uliczki oświetlą  latarenki dopełniając tym samym intymnego charakteru całego osiedla.
W  częściach parterów ostatniego budynku  zaplanowano nieduże powierzchnie użytkowe, które pozwolą stworzyć lokalne zaplecze usługowe.

Oferta "Słoneczne Piaski" w Puławach jest doskonałą propozycją inwestorską. Atrakcyjna lokalizacja, ładna architektura, solidne wykonanie i dobra jakość zastosowanych materiałów i elementów wykończenia wzbudzają zainteresowanie klientów. Gwarantują również satysfakcję z podjętej decyzji, zarówno w celach mieszkaniowych jak też inwestycyjnych.

 

Osiedle" Słoneczne Piaski"  -  tu warto zamieszkać !


Pozostała nasza oferta