Apartamenty, Nowe Mieszkania Poznań

Wyszukiwarka mieszkań
Miasto
Liczba pokoi
Powierzchnia

Szanowni Państwo,

Firma Mak Dom to spółka z 20-letnim doświadczeniem, realizująca obecnie ponad 30 inwestycji mieszkaniowych w całym kraju. Znaczący wkład w rozwój lokalnych rynków mieszkaniowych został doceniony wieloma wyróżnieniami. W 2012 r. za innowacyjność i najwyższe standardy, firma została odznaczona godłem  "Deweloper Roku 2012" oraz jako jedyna firma deweloperska dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu, potwierdzając dobrą kondycję i dynamiczny rozwój, również w trudniejszych realiach rynkowych. W roku 2013 firma została ponownie doceniona i odznaczona dodłem "Deweloper Roku 2013"

 

Poznański Oddział pragnie zaprosić Państwa do zapoznania się z lokalnymi przedsięwzięciami, cieszącymi sie dużą popularnością wśród klientów.

Koncentrujemy się na ciekawych lokalizacjach blisko centrum i efektywnej eklpoatacji. W naszych budynkach stawiamy na nowoczesność, ciekawe projekty, korzystne rozwiązania technologiczne oraz oszczędność w utrzymaniu. Właśnie dlatego nasze inwestycje spełniają oczekiwania zarówno rodzin z dziećmi jak i inwestorów.

 

Zapraszamy

 

MAK DOM nowe mieszkania Poznań , deweloperskie mieszkania Poznań , deweloperzy w Poznaniu , mieszkania w Poznaniu, mieszkania program Mieszkania dla Młodych,