Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Sprzedaży:

ul. Rembertowska 17 A / 5 (w mieszkaniu pokazowym na terenie inwestycji)

60-143 Poznań

tel. (61) 671 11 77

tel. kom. 607 209 929

e-mail : poznan@makdom.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, piątek  8.30 - 16.30

wtorek, czwartek  10.00 - 18.00

 

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
226 192

 

 


UWAGA  !!!

WYPRZEDAŻ OSTATNICH MIESZKAŃ

GOTOWE MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM

informacja o promocji  w biurze sprzedaży

 

  REMBERTOWSKA PARK to unikalny na skale miasta projekt inwestycyjny, zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania jaką niewątpliwie jest Grunwald.  Nasz projekt wyróżnia się spośród wielu innych inwestycji deweloperskich wyjątkową lokalizacją, nowoczesną architekturą oraz nowatorskim podejściem do minimalizowania kosztów eksploatacji mieszkań. Dzięki  wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów do budowy, możliwości zastosowania  wentylacji mechanicznej z rekuperacją, mieszkańcy mogą w przyszłości znacznie obniżyć koszt ogrzewania mieszkania (nawet do 30 %).

 

 ROZWIAZANIA ARCHITEKTONICZNE I FUNKCJONALNE                                                                                                             Projekt  REMBERTOWSKA PARK  obejmuje realizację dwóch pięciopiętrowych budynków wielorodzinnych z halą garażową pod całością posesji. Do mieszkań na parterze przypisane są ogródki, a wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkony lub loggie. Dodatkowo na ostatnim piętrze przewidzieliśmy mieszkania z obszernymi tarasami. Budynki  posiadają windy, które z poziomu hali garażowej zawiozą Państwa na każde piętro.

W ofercie posiadamy mieszkania w różnych układach i wielkościach. Od mieszkań dwupokojowych w granicach 45 - 50 m2,  mieszkań trzypokojowych o powierzchni  60 m2 do mieszkań czteropokojowych o pow. około 98 m2. W zakładce oferta mieszkaniowa, znajdą Państwo dokładny opis poszczególnych mieszkań oraz ich rzuty. Aranżacje mieszkań mogą zostać dopasowane do indywidualnych wymagań klienta.

Inwestycja została zakończona i posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie.

 

LOKALIZACJA                                                                                                                                                                       

Inwestycja zlokalizowana jest na Grunwaldzie (południowo - zachodnia część Poznania) przy ul.Rembertowskiej 17. Ulica graniczy bezpośrednio z Parkiem Raszyńskim, także położenie budynków jest ustronne i ciche. Dojazd do centrum miasta samochodem zajmie nam jedyne 10 min. W bliskiej odległości są przystanki autobusowe i tramwajowe.  Najbliższe otoczenie inwestycji jest w pełni zagospodarowane. W pobliżu znajdują się centra handlowe (Piotr i Paweł, Tesco), przedszkola, szkoły oraz cała niezbędna infrastruktura miejska.

Zapraszamy do lokalu pokazowego zlokalizowanego w mieszkaniu na terenie inwestycji  (Rembertowska 17A/5). Na miejscu będą mogli przekonać się Państwo o atrakcyjności naszej lokalizacji oraz poznać ze szczegółami naszą ofertę.

Zapraszamy do  lokalu pokazowego zlokalizowanego na terenie inwestycji

ul.Rembertowska 17 A / 5

 

 Więcej informacji.

 

 

 

 

 

 Pozostała nasza oferta