Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Sprzedaży:

ul. Rembertowska 17 A / 5 (w mieszkaniu pokazowym na terenie inwestycji)

60-143 Poznań

tel. (61) 671 11 77

tel. kom. 607 209 929

e-mail : poznan@makdom.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek, środa, piątek  8.30 - 16.30

wtorek, czwartek  10.00 - 18.00

 

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
225 276
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

Rembertowska Park – unikalny projekt inwestycyjny

 

KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ MIESZKANIE W NASZEJ INWESTYCJI:

 

1. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją w opcji.
To komfortowe rozwiązanie, unikalne w skali miasta. Założenia technologiczne rekuperacji sprowadzają się to tego, iż ciepło z usuwanego zużytego powietrza z mieszkania jest pobierane przez specjalny wymiennik i oddawane do chłodniejszego powietrza zasysanego do budynku z zewnątrz. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją, czyli odzyskiem ciepła, umożliwia wymianę powietrza w mieszkaniu, bez konieczności otwierania okien. Dzięki temu rozwiązaniu całkowicie zniknie problem wilgoci w mieszkaniach, powietrze będzie zawsze świeże, co jest szczególnie ważne dla naszych małych pociech. Ponadto powietrze nie będzie przesuszone zimą, w trakcie trwania sezonu grzewczego, a latem zapewni przyjazny mikroklimat w mieszkaniu. Co ważne, dzięki rekuperacji, można zmniejszyć koszty rachunków za ogrzewanie mieszkania aż o 30 procent w porównaniu do rozwiązań stosowanych w tradycyjnych mieszkaniach!

 

2. Klasa energetyczna A
Budynki niskoenergetyczne
Naszym zamierzeniem  jest promowanie budownictwa o lepszym standardzie cieplnym – tańszego w eksploatacji, lepiej chronionego przed wilgocią i zagrzybieniem, a jednocześnie pozwalającego oszczędzać pieniądze i energię!  

 

3. Niskie koszty utrzymania mieszkania                                                                                                  Dzięki możliwości zastosowania rekuperacji oraz wykorzystanie dobrej jakości materiałów do budowy i materiałów wykończeniowych, gwarantujemy Państwu niskie koszty utrzymania mieszkań. W zrealizowanej przez nas inwestycji na ul.Górczyńskiej gdzie zastosowaliśmy podobne rozwiązania, są one na poziome 4,5 zł / m2 co w skali miasta daje bardzo dobry wynik.      

                                                                                                                                            
4. Atrakcyjna lokalizacja
REMBERTOWSKA PARK  zlokalizowana została w południowo - zachodniej części miasta, na poznańskim Grunwaldzie bepośrednio przy parku Raszyńskim. Inwestycja położona jest przy ul.Rembertowskiej, z dala od ruchliwych ulic, jednak w bliskim sąsiedztwie z centrum i dobrą komunikacją miejską. Najbliższe otoczenie osiedla jest w pełni zagospodarowane. W pobliżu znajdują się: centra handlowe (Tesco, Piotr i Paweł), przedszkola, szkoły oraz cała niezbędna infrastruktura miejska.  Od strony południowej; w sąsiedztwie; położone jest osiedle domków jednorodzinnych. Natomiast od strony zachodniej z naszą inwestycją sąsiaduje Park im. Ks. Józefa Jasińskiego (Raszyński) – jeden z najładniejszych parków w Poznaniu. W samym parku, oprócz uroczych alejek  po których można spacerować lub uprawiać sporty, znajdują się zaciszne miejsca, pozwalające odpocząć od zgiełku miasta; w cieniu wiekowych drzew.

 

5.Bliskość szkół i przedszkoli.                                                                                                                                             Niedaleko  inwestycji REMBERTOWSKA PARK, przy ul. Promienistej  znajduje się przedszkole publiczne. W okolicy można też liczyć na prywatne placówki. Nieco starsze dzieci również nie będą miały daleko do szkoły, ponieważ najbliższa podstawówka jest  przy ul.  Raszyńskiej , a gimnazjum przy ul. Pogodnej.

6 Światłowód
Przewidziana została technologia światłowodowa najnowszej generacji dostępna wprost w mieszkaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość dostępu do nowoczesnych usług multimedialnych (telewizja cyfrowa 3D wysokiej rozdzielczości, filmy na żądanie, Internet o przepustowości kilkuset MD/s etc.).

  
8 Mieszkania nabywane jako pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych   Jesteśmy właścicielami gruntu na którym budujemy dzięki czemu nabywają Państwo mieszkanie jako pełną własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Daje to Państwu  pełne prawo dysponowania nabytym majątkiem oraz znacznie obniża wysokość opłat (w stosunku do gruntów wziętych w dzierżawę) które co roku należy odprowadzać do miasta

 

9.  Wiarygodny i sprawdzony deweloper
Jesteśmy firmą która działa w Polsce już od 1992 r. Do tej pory oddaliśmy do użytkowania tysiące mieszkań a obecnie realizujemy ponad 20 osiedli mieszkaniowych w całej Polsce. Stawiamy na profesjonalizm oraz rzetelność. Pozostała nasza oferta