Liczba pokoi
Powierzchnia

Lokal pokazowy (biuro sprzedaży):

ul. Rembertowska 17A/5

60-143 Poznań

tel. +48  (61) 671 11 77

tel. kom. 607 209 929

email: poznan@makdom.pl

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
107 471
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

Proponujemy Państwu zamieszkanie w nowoczesnych, proekologicznych domach wielorodzinnych, położonych w otoczeniu zieleni parkowej. Projekt Górczyńska wyróżnia się, spośród wielu innych inwestycji, nowatorskim podejściem do minimalizowania kosztów eksploatacji mieszkań. Specjaliści z Grupy Deweloperskiej Mak Dom zaprojektowali inwestycję tak, by w przyszłości mieszkańcy ponosili relatywnie niskie koszty związane z utrzymanie mieszkań. Dodatkowo w zgodzie z najnowszymi trendami proekologicznymi, zastosowane zostały ciekawe rozwiązania. Poniżej je Państwu prezentujemy:

1. Wentylacja mieszkań z rekuperacją.

To komfortowe rozwiązanie, unikalne w skali miasta. Założenia technologiczne rekuperacji sprowadzają się to tego, iż ciepło z usuwanego zużytego powietrza z mieszkania jest pobierane przez specjalny wymiennik i oddawane do chłodniejszego powietrza zasysanego do budynku z zewnątrz. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją, czyli odzyskiem ciepła, umożliwia wymianę powietrza w mieszkaniu, bez konieczności otwierania okien. Dzięki temu rozwiązaniu całkowicie zniknie problem wilgoci w mieszkaniach, powietrze będzie zawsze świeże, co jest szczególnie ważne dla naszych małych pociech. Ponadto powietrze nie będzie przesuszone zimą, w trakcie trwania sezonu grzewczego, a latem zapewni przyjazny mikroklimat w mieszkaniu. Co ważne, dzięki rekuperacji, można zmniejszyć koszty rachunków za ogrzewanie mieszkania aż o 30 procent w porównaniu do rozwiązań stosowanych w tradycyjnych mieszkaniach!

2. Klasa energetyczna A Budynki niskoenergetyczne

Naszym zamierzeniem jest promowanie budownictwa o lepszym standardzie cieplnym – tańszego w eksploatacji, lepiej chronionego przed wilgocią i zagrzybieniem, a jednocześnie pozwalającego oszczędzać pieniądze i energię!.

3. Światłowód - indywidualnie w każdym mieszkaniu

Przewidziana została technologia światłowodowa najnowszej generacji dostępna wprost w mieszkaniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość dostępu do nowoczesnych usług multimedialnych (telewizja cyfrowa 3D wysokiej rozdzielczości, filmy na żądanie, Internet o przepustowości kilkuset MD/s etc.).

4. Zakup na dogodnych warunkach

Do zawarcia skutecznej Umowy przedwstępnej wystarczy jedna wpłata w wysokości 10 % - reszta płatna przed odbiorem kluczy. Istnieje możliwość sfinasowania całej ceny mieszkania z kredytu bankowego.W przypadku nie otrzymania przez Państwa kredytu bankowego, umowa przedwstępna na zakup mieszkania ulega rozwiązaniu i nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów oraz kar umownych.

5. Korzystna lokalizacja.

W bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Głogowskiej i w odległości około 1,5 km od Ronda Kaponiera.

6. Bliskość szkół i przedszkoli.

Niedaleko realizowanej inwestycji przy ul. Błażeja Winklera znajduje się publiczne przedszkole. W okolicy można też liczyć na prywatne placówki. Nieco starsze dzieci również nie będą miały daleko do szkoły, ponieważ najbliższa podstawówka jest już przy ul. Bosej , a gimnazjum przy ul. Jarochowskiego.

7. Mieszkania nabywane jako odrębna własność hipoteczna

wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych, co daje pełne prawo dysponowania nabytym majątkiem.

8. Korzystny czynsz

Na terenie I etapu Górczyńska wynosi on 4,5 zł/mkw. mieszkania.

9. Wiarygodny i sprawdzony deweloper.

Jesteśmy firmą która działa w Polsce już od 1992 r. Do tej pory oddaliśmy do użytkowania tysiące mieszkań a obecnie realizujemy ponad 20 osiedli mieszkaniowych. Stawiamy na profesjonalizm oraz rzetelność.Pozostała nasza oferta