Liczba pokoi
Powierzchnia

Lokal Pokazowy (biuro sprzedaży):

ul. Rembertowska 17A/5

60-143 Poznań

tel. +48  (61) 671 11 77

tel. kom. 607 209 929

poznan@makdom.com.pl

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
98 213
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?
Górczyńska  to nowy projekt  grupy developerskiej Mak Dom,  realizowany w Poznaniu. W atrakcyjnym położeniu, blisko centrum miasta – na Górczynie. W sąsiedztwie ulicy Głogowskiej realizowane są dwa budynki czterokondygnacyjne wraz z garażami i infrastrukturą towarzyszącą. Doskonałe położenie przy spokojnych uliczkach odchodzących od ulicy Głogowskiej i zaledwie cztery przystanki tramwajowe od Dworca Zachodniego, sprawiają, że nasza inwestycja szczególnie przypadnie do gustu osobom lubiącym spokój i ciszę a jednocześnie pozwoli im na szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Firma Mak Dom, dzięki współpracy ze sprawnymi i sprawdzonymi wykonawcami oraz kooperantami, gwarantuje krótki cykl budowy. Bogate doświadczenia, uzyskane w wielu miastach Polski pozwalają na perfekcyjne dostosowywanie naszej oferty do potrzeb wszystkich klientów.

Rozwiązania funkcjonalne i architektoniczne.
Kameralne budynki wraz z garażami, dziedzińcem oraz zamykaną bramą wjazdową będą tworzyły jedną harmonijną całość gwarantującą Państwu bezpieczeństwo i wygodę. Architektura  naszych budynków łączy w sobie nowoczesność oraz tradycję kamienic istniejących niegdyś na starym Górczynie.

Układ budynków zaprojektowany został tak, aby zapewniać maksymalne nasłonecznienie. Duże okna portfenetrowe i ażurowe balustrady dodają lekkości bryle każdego z  budynków, a wnętrzom dużo dziennego światła, gwarantując mieszkańcom wysoki komfort. W budynkach zaprojektowano 34 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Przeważają lokale 35-44 metrowe. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano duże mieszkania  65-75 metrowe. Układ ich pozwala w łatwy sposób dowolnie je aranżować. Dodatkowo do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska, zlokalizowana w piwnicy. W budynkach przewidzianych jest 11 wydzielonych garaży, do których wjazd odbywać się będzie ze wspólnego dziedzińca.


Pozostała nasza oferta