Biuro Handlowe dla projektów Poniatowa / Puławy

ul. Dęblińska 18, lok 17

24-100 Puławy

tel. stacjonarny (81) 888 55 15

czas pracy : 9.00 - 16.00

poniedziałek, pt

e-mail:

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
65 256

 UWAGA !!!!!
 Mieszkania w standardze
"pod klucz"* do nabycia
już od 3 950 zł za m2


W budynku B1 pozostały już tylko dwa mieszkania. Oba dostępne są  w standardzie "pod klucz" * .
Lokale nr 7 i 8 położone na III piętrze  o metrażach  60,95 m gotowe do zamieszkania od zaraz.

BĄDŹ PIERWSZY DZWOŃ I NEGOCJUJ
TEL 81 888 55 15

Grupa MAK DOM jest wiodącym deweloperem na lubelskim rynku mieszkaniowym. Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą pierwszą inwestycję w Poniatowej – Osiedle „Pod Dębem”. Jest to zespół trzech kameralnych, trzypiętrowych budynków położonych w rejonie ulic Sosnowej i Dębowej, urocze miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nasza inwestycja szczególnie spodoba się osobom lubiącym spokój i ciszę. Bliskość do centrum miasta, dogodne połączenia z Lublinem i Opolem Lubelskim są jej dodatkowym atutem. Kompleks został zaprojektowany i wykonany w sposób łączący estetykę i aktualne trendy w architekturze z najnowszymi technologiami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym.

            Inwestycję podzieliliśmy na etapy. W pierwszym zrealizowanym budynku, oznaczonym nr B1 na planie osiedla, znalazło się 20 mieszkań o metrażach : 35,70 m2 , 47,15 m2 oraz 60,95 m2.
W chwili obecnej dostepne już tylko dwa atrakcyjnie wykończone mieszkania 3 pokojowe
o metrażu
60,95 m2
Każde z nich posiada przestronną loggię. Jesteśmy przekonani, że nowocześnie zaaranżowane mieszkania spełnią wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych i wymagających Klientów.
Do każdego z mieszkań przynależy obszerna
(ponad 7 m2) piwnica.

Inwestycja zrealizowana została w systemie deweloperskim. Każdy lokal posiada  odrębną księgę wieczystą, a prawo własności  przenoszone jest notarialnie na kupujących wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku. Hipoteczna własność mieszkań umożliwia pełne i dowolne dysponowanie nieruchomością, w tym zaciąganie kredytów hipotecznych na jej sfinansowanie lub też kredytów konsumpcyjnych pod jej zastaw.  MAK DOM współpracuje z wieloma bankami i instytucjami finansowymi. Ich doradcy kredytowi są zawsze do Państwa dyspozycji, co umożliwi wybór najlepszej oferty.

            Jesteśmy Przedsiębiorstwem, które od wielu lat działa w branży deweloperskiej. Współpracujemy z doświadczonymi wykonawcami oraz dostawcami materiałów budowlanych gwarantującymi najwyższą jakość.  Doświadczenia nabyte przy realizacji poprzednich inwestycji zaowocowały zastosowaniem rozwiązań sprawdzonych i pewnych, ale jednocześnie nowoczesnych. Budynek B1 został wykonany  w technologii tradycyjnej z zachowaniem najwyższych standardów. Doskonałe izolacje termiczne, wkładki ocieplające typu IZOKORB w płytach balkonowych, wentylacja hybrydowa higrosterowana w systemie AERECO, antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań, indywidualne liczniki ciepła – to wyznaczniki współczesnego budownictwa wielorodzinnego. Oznaczają wprawdzie wyższy koszt realizacji, ale gwarantują niskie koszty eksploatacyjne.

UWAGA !!!!
Kontakt z naszym przedstawicielem tel. /81/ 888 55 15 lub osobiście
MIESZKANIA
MOŻNA OGLĄDAĆ !!! - po uprzednim umówieniu się / 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

* standard "pod klucz" obejmuje wykończenie łazienki i WC  (glazura terakota oraz tzw. biały montaż), podłogi we wszystkich pomieszczeniach, malatury ścian, meble kuchenne wraz z armaturą bez AGD oraz punkty świetlne.Pozostała nasza oferta