Biuro Handlowe dla projektów Poniatowa / Puławy

ul. Dęblińska 18, lok 17

24-100 Puławy

tel. stacjonarny (81) 888 55 15

czas pracy : 9.00 - 16.00

poniedziałek, pt

e-mail:

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
64 678
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?
INWESTYCJA
Osiedle
"Pod Dębem" powstaje w dwóch etapach. W pierwszym został oddany do użytku 1 niewysoki, trzypiętrowy budynek. W drugim 2 budynki 3 piętrowe , razem stworzą rozległą enklawę położoną równolegle  do ulicy Sosnowej. Budynki ustawiono w taki sposób, by cała trójka posiadała własne podwórko z placem zabaw i miejscem do rekreacji na świeżym powietrzu. Budowle  będą współgrać z podmiejskim charakterem otoczenia. Zostaną pomalowane na jasne, pastelowe kolory z przewagą  zieleni i beży. Poziome pasy balkonów  urozmaicą bryłę architektoniczną. Amatorzy tradycyjnych balkonów i loggii także nie poczują się zawiedzeni wyborem tego osiedla. Na lokatorów czekają tu mieszkania o najbardziej poszukiwanych na rynku, niewielkich metrażach – od 35 do 61 m2 (mieszkania dwu i trzypokojowe). Zmotoryzowani znajdą tu miejsce do zaparkowania swojego auta.
Podmiejski klimat w  granicach Poniatowej. Dużo przestrzeni, a jednocześnie raj  miłośników rekreacji na powietrzu. To wszystko znajdą Państwo pod jednym adresem Poniatowa "Osiedle Pod Dębem"

LOKALIZACJA
W bliskiej okolicy, obok zwartej zabudowy Osiedla Pod Dębem znajduje się już  osiedle mieszkaniowe o ustabilizowanej infrastrukturze . Dzięki zachowaniu maksymalnej wysokości do trzech pięter i estetycznej szacie architektonicznej, znakomicie wpisują się w podmiejski, zaciszny charakter tej części Poniatowej. Co istotne – budynki budowane są z zachowaniem sporej odległości względem siebie, przez co dodatkowo dają poczucie oddechu od  ciasnej zabudowy i nie przypominają miejskiej betonowej sypialni.

DROGI
Osiedle "Pod Dębem" leży na granicy Poniatowej, a jednak już w 5 minut można swobodnie przemieścić się samochodem do centrum (ok.3 km). Łatwo dojechać do popularnych miejsc w mieście, takich jak Zalew Miejski (ok. 3,5 km) czy Urząd Miasta czy Kościoła parafialnego (ok 300 m) w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny bogate w przepiękne lasy, pełne grzybów.

 

Ta lokalizacja musi się podobać oto dlaczego warto zainwestować "Pod Dębem"


Pozostała nasza oferta