Mieszkania LublinMieszkania ŚwidnikLokale użytkowe i biurowe

Wyszukiwarka mieszkań
Miasto
Liczba pokoi
Powierzchnia


 

PEWNY WYBÓR !!! 

 
 GRUPA DEWELOPERSKA MAK DOM

 

 

24 LATA, 5 000 MIESZKAŃ. . .

 

 

Grupa Deweloperska MAK DOM funkcjonuje na rynku mieszkaniowym od 24 lat, w tym 15 lat w Lublinie i Świdniku. Od początku naszej działalności z powodzeniem realizujemy nasze dwa sztandarowe projekty: osiedle SŁONECZNY DOM w Lublinie oraz osiedle POLESIE w Świdniku. Z biegiem lat rozszerzyliśmy ofertę nowych mieszkań o kolejne inwestycje: NOWE SOKOLNIKI, PERŁY KALINY, SŁONECZNE OGRODY i SŁONECZNĄ DĄBROWĘ. Do chwili obecnej do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy ponad 5 000 mieszkań, z czego blisko 2 000 w Lublinie i Świdniku.
 
 
 

 

WIĘCEJ NIŻ MIESZKANIE. . .

 

 

Realizowane przez nas inwestycje charakteryzują się przemyślanymi i funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń. Projektując nowe budynki staramy się aby wszystkie mieszkania w jak największym stopniu wykorzystywały naturalne oświetlenie i aby każdy mógł zażyć kąpieli słonecznych na przestronnym balkonie. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy naturalne, ceramiczne materiały. Naszym klientom przekazujemy mieszkania wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu wokół budynku.
  
  

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA. . .

 

 

Miniona dekada naszej działalności zaowocowała m. in. dwukrotnym zajęciem I miejsca w międzynarodowym konkursie o Kryształową Cegłę. W 2005 roku kapituła konkursu na najlepszy zespół zabudowy wielorodzinnej uhonorowała osiedle SŁONECZNY DOM a w 2012 roku wyróżnienie w tym samym konkursie zdobyły PERŁY KALINY oraz zrealizowane na potrzeby osiedla SŁONECZNY DOM przedszkole, przychodnia zdrowia i apteka. Budynek przedszkola zwyciężył również w konkursie ZŁOTA KIELNIA Budowa Roku 2011 w kategorii obiektów użyteczności publicznej.
  
 
Sukcesy poszczególnych inwestycji przekładają się na całokształt funkcjonowania Spółki. Rok 2012 to dla MAK DOM dwa prestiżowe wyróżnienia. Znaleźliśmy się wśród czołowych firm deweloperskich, którym przyznano godło „Deweloper Roku 2012”. Dynamika podejmowanych przez Zarząd działań plasuje nas również wśród najprężniej rozwijających się firm, czego potwierdzeniem jest przyznanie nagrody „Gazela Biznesu 2012” przez dziennik „Puls Biznesu”.
 

więcej o nagrodzie "Deweloper Roku 2012" i "Gazela Biznesu 2012"

Z satysfakcją informujemy, że 23 listopada 2013 roku MAK DOM został uhonorowany godłem „Deweloper Roku 2013”. W kontekście ubiegłorocznej nagrody jest to szczególne wyróżnienie  bo po raz kolejny z rzędu szacowne grono Komisji  przyznało ten tytuł za najwyższe standardy oraz innowacyjność oferty. Przyznane prawo do posługiwania się Godłem jest gwarancją dla Klientów Mak Dom, że na każdym  etapie realizacji zakupu - osiągną pełną satysfakcję z dokonanego wyboru. Ponadto LUBINVEST Sp. z o.o., realizująca inwestycje w ramach Grupy Deweloperskiej MAK DOM w Świdniku, Lublinie i Poniatowej otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany za wysoką stabilność finansową w roku 2012.

 

niknowe mieszkania w Lublinie, deweloper Lublin, mieszkania Lublin, osiedle Słoneczny Dom Lublin, sprzedaż mieszkań Lublin, nowe mieszkania Wrotków, marina Zalew Zemborzycki, spokojne osiedle Lublin, nieruchomości sprzedaż Lublin, rynek pierwotny Lublin, oferta mieszkań Lublin, tanie mieszkania Lublin, inwestycje mieszkaniowe Lublin, Biskupa Mariana Fulmana Lublin, żeglarska Lublin nowe mieszkania w Świdniku, deweloper Świdnik, mieszkania Świdnik, osiedle Polesie Świdnik, sprzedaż mieszkań Świdnik, nowe mieszkania Polesie, ciche osiedle Świdnik, nieruchomości sprzedaż Świdnik, rynek pierwotny Świdnik, oferta mieszkań Świdnik, tanie mieszkania Świdnik , inwestycje mieszkaniowe Świdnik, Klonowa Świdlotnisko Świdnik