Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Sprzedaży w Świdniku

ul. Janusza Kasperka 17/45

21-040 Świdnik

 

Tel. (81) 469 23 66

Fax (81) 469 23 66

 

email: swidnik@makdom.com.pl

 

Godziny pracy biura:

Pon - Pt     9.00 - 17.00

Sb              9.00 - 12.00

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
109 606

 

Lokalizacja

 

Osiedle "POLESIE" zlokalizowane jest w południowo zachodniej części Świdnika, w spokojnej, willowej dzielnicy przy ul. Klonowej i jest kolejnym osiedlem realizowanym przez naszą spółkę w Świdniku. Dotychczas wybudowaliśmy ponad 500 mieszkań na terenie Świdnika. Nasze kolejne  osiedle wyróżnia się niską zabudową, przestrzennością zabudowy, nowoczesna formą architektoniczną, dbałością o detal. W sąsiedztwie znajduje się przedszkole, szkoła z basenem, przychodnia zdrowia. Bliski i dogodny dojazd do centrum miasta, dobry dostęp do sklepów i usług umożliwiają łatwą organizację  codziennych obowiązków. Nowe rozwiązania komunikacyjne sprawiają, że dojazd do Lublina zajmuje tylko kilka minut.

 

Wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas ucieszą liczne ścieżki rowerowe i spacerowe. Wszystko to sprawia, że ciche i spokojne "POLESIE" jest  najbardziej atrakcyjnym , estetycznym i funkcjonalnym osiedlem Świdnika i często jest wybierane do zamieszkania przez osoby pragnące spokoju i wyciszenia. Dodatkowym atutem jest to, że nasze osiedle wkomponowane jest w zabudowę jednorodzinną.

 

 

Mieszkania

 

Nasza oferta gotowych mieszkań obejmuje dwa mieszkania dwupoziomowe  położone na parterze i I piętrze o powierzchni 115,90 mkw w nowo oddanych budynkach oznaczonych na planie nr 1 i 2 przy ul. Klonowej 69 i 71. Mieszkańcy każdego z nich będą mieli do dyspozycji po dwa przestronne i słoneczny balkony z zielonym ogródkiem na parterze oraz piwnicę. Przy każdym z budynków znajduje się bezpłatny duży parking, a pod budynkami znajdują się podziemne garaże  z miejscami postojowymi, których zakup nie jest obowiązkowy. Oferowane przez nas mieszkania posiadają  przemyślane i funkcjonalne rozkłady pomieszczeń z możliwością indywidualnej aranżacji układu ścianek działowych i instalacji.

 

Trzypiętrowe budynki zostały wykonane w sposób zapewniający pełny komfort użytkowania. Ocieplone, ceramiczne  ściany zewnętrzne oraz monolityczne stropy międzykondygnacyjne gwarantują najwyższą  izolacyjność termiczną i akustyczną. Centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa są dostarczane z sieci miejskiej z pełnym indywidualnym opomiarowaniem każdego mieszkania.

 

 

Forma własności

 

Własność hipoteczna mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych stanowi najwyższą formę własności. Umożliwia to przyszłym właścicielom pełne i dowolne dysponowanie posiadaną nieruchomością, zaciąganie kredytów hipotecznych na jej sfinansowanie lub też kredytów konsumpcyjnych pod jej zastaw. Mieszkańcy mają prawnie zagwarantowany, faktyczny wpływ na zarządzanie i mogą decydować o wszystkich sprawach związanych z osiedlem.

 

 

Informacje dodatkowe 

 

LUBINVEST Sp. z o.o. jest właścicielem gruntu na którym zakończona została inwestycja i posiada  prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynków 1, 2 i 3. Umowy przedwstępne podpisywane są w biurze handlowym w Świdniku.

 

 

 

Szczegółowych informacji udziela:

 

BIURO HANDLOWE ŚWIDNIK

  ul. Kasperka 17/45, 21-040 Świdnik  

 Tel./Fax ( 81)  469-23-66

e-mail : swidnik@makdom.com.pl

 Pozostała nasza oferta