BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

ul. Wrońska 2

20-327 Lublin


Tel. (81) 445 90 90,

 

E-mail: perlykaliny@makdom.pl

 

Godziny pracy biura:

Pon - Pt            9.00 - 17.00

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
193 617

Ikony

 

 

 

Biuro Sprzedaży Mieszkań

MAK DOM Sp. z o.o.
 ul. Wrońska 2 w Lublinie
numer telefonu: 81 445 90 90

 


   

 

 

 

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY

ŻE INWESTYCJA

 

"PERŁY KALINY"

 

ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE

W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE

 

"DOM 2012"

O KRYSZTAŁOWĄ CEGŁĘ

 

  

  

 

 


 

           Z satysfakcją informujemy, że w październiku 2010 r. rozpoczęliśmy realizację zadania „Perły Kaliny” zlokalizowanego w prestiżowej lokalizacji u zbiegu ulicy Lwowskiej i Al. Gen. W. Andersa. Liczne i cenne sugestie naszych klientów pomogły w zaprojektowaniu unikatowej inwestycji. Perły Kaliny to nowoczesne, strzeliste 9-piętrowe budynki z widokiem na panoramę miasta oraz zielony wąwóz, miejsce spacerów i wypoczynku mieszkańców osiedla. Każdy z budynków posiada eleganckie strefy wejścia, windę oraz parking podziemny, a ogrodzony teren stworzy poczucie bezpieczeństwa. Wykonany zostanie także plac zabaw dla najmłodszych. Perły Kaliny to nie tylko wygodne apartamenty, ale przede wszystkim komfortowy styl zamieszkiwania związany ze spokojem oraz łatwością dostępu do usług osiedlowych.Inwestycja PERŁY KALINY

Inwestycja Perły Kaliny zlokalizowana jest w strefie centralnej Lublina. W latach 1960 - 1980 powstały tutaj osiedla: „XXX-lecia”, „Niepodległości”, „40-lecia” oraz „Kolejarz”, a wraz z nimi pełna infrastruktura. W tamtym okresie i wciąż jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta.

Wierzymy, że nowoczesne i odważne w zamyśle architektonicznym budynki podkreślą walory dzielnicy. Przebojowa myśl architekta przyczyniła się do powstania nowatorskiego projektu, który odświeży obraz kwartału. Dwa niekonwencjonalne i prekursorskie budynki mieszkalne ożywią krajobraz osiedla a niespotykana do tej pory w Lublinie architektura ma szansę stać się bodźcem do kolejnych, równie śmiałych zmian wizerunku całego miasta.

            Jesteśmy pewni, że Perły Kaliny staną się wizytówką Kalinowszczyzny i będą bez trudu rozpoznawalne przez wszystkich mieszkańców Lublina. Idealnie wkomponowane w istniejącą zabudowę przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego kontrastu z otoczeniem uczynią osiedle wyjątkowym. Przykłady podobnych decyzji, w wyniku, których nieciekawa i nudna miejska zabudowa nabiera nowych kształtów i barw można znaleźć na całym świecie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby i Lublin czerpał wzorce z takich miast jak Londyn czy Berlin.Inwestycja PERŁY KALINY      

                Zróżnicowana kolorystyka oraz niesymetryczny rozkład okien i loggii nadają bryle budynku dynamicznego wyglądu a poprowadzenie zachodnich elewacji na rzucie wycinka koła prowadzi do osiągnięcia światłocieniowych efektów związanych ze zmiennym oświetleniem. Odważna i niespotykana do tej pory w naszym mieście architektura sprawi, że przyszli lokatorzy będą mogli poczuć się wyjątkowo. Wierzymy, że wśród 116 lokali o najpopularniejszych obecnie metrażach od 43,14 m2 do 64,18 m2 każdy znajdzie wymarzony „własny kąt”. Oferujemy szeroki wybór przytulnych 2 i 3 pokojowych mieszkań o starannie zaprojektowanych, funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń, dających duże możliwości własnej aranżacji wnętrza. Na podkreślenie zasługują także przestronne loggie, w modny sposób schowane w obrysie budynku. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, w podziemiach budynku zlokalizowany będzie parking, a sprawną komunikację z pozostałymi kondygnacjami zapewni nowoczesna, cicha i przede wszystkim bezpieczna winda.

         Wszystkich, dla których zwykłe M4 wydaje się niewystarczające zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną. Propozycją Spółki jest położony na najwyższej kondygnacji przestronny apartament o powierzchni ponad 137 m2. W jego ramach możemy wyróżnić przede wszystkim obszerny i bardzo dobrze nasłoneczniony salon oInwestycja PERŁY KALINY powierzchni 50 m2 z bezpośrednim wyjściem na obejmujący prawie 60 m2 taras widokowy. W części prywatnej apartamentu znajdą się trzy sypialnie, z których dwie posiadać będą wyjścia na dodatkowy balkon, natomiast trzecia dysponować będzie dostępem do prywatnej łazienki. Z myślą o wygodzie przyszłych właścicieli zaprojektowane zostały także pralnia oraz spiżarnia. Podsumowując, na szczęśliwego mieszkańca apartamentu czekać będzie trudne, ale zarazem ekscytujące zadanie zaaranżowania ponad 200 m2 powierzchni mieszkalnej i widokowej.

 

             Przyszli mieszkańcy na pewno docenią dobre połączenie komunikacją miejską nie tylko z centrum, ale również z innymi dzielnicami miasta. Wszystkich spragnionych rodzinnych „wypadów za miasto” ucieszy bezproblemowy wyjazd arteriami Lublina w kierunku Warszawy, Białegostoku i Zamościa. Niewątpliwą zaletą są zlokalizowane w pobliżu przedszkola, szkoły, centra handlowe i sportowe. Położone w niewielkiej odległości centrum miasta, dworzec PKS oraz szkoły wyższe czynią z zaprojektowanych mieszkań atrakcyjną ofertę dla studentów i pracowników uczelni.

Centralne ogrzewanie, ciepła woda oraz pozostałe media zasilane będą z sieci miejskich. We wszystkich mieszkaniach instalacje elektryczne przystosowane będą do podłączenia płyt grzewczych. Ze względów bezpieczeństwa nie została zaprojektowana instalacja gazowa. Instalacja centralnego ogrzewania wykonana zostanie w pełnym zakresie wraz z zamontowaniem indywidualnych liczników ciepła. Mieszkania wyposażone zostaną w antywłamaniowe drzwi wejściowe, niskoemisyjne okna PCV, parapety z konglomeratu i hybrydową, higrosterowaną wentylację.

            Własność hipoteczna mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych stanowi najwyższą formę własności. Umożliwia to przyszłym właścicielom pełne i dowolne dysponowanie posiadaną nieruchomością, zaciąganie kredytów hipotecznych na jej sfinansowanie lub też kredytów konsumpcyjnych pod jej zastaw. Mieszkańcy mają prawnie zagwarantowany, faktyczny wpływ na zarządzanie i mogą decydować o wszystkich sprawach związanych z nieruchomością.

            Inwestycja została rozpoczęta w październiku 2010 roku. Pierwszy realizowany budynek oznaczony numerem B2 został oddany do uzytkowania w sierpniu 2012 roku, zaś termin zakończenia prac budowlanych budynku nr B1 to IV kwartał 2012 r.

Dzisiaj, decydując się na zakup mieszkania, oprócz walorów użytkowych i funkcjonalnych, zwracamy szczególną uwagę na styl zamieszkiwania, estetykę i wizerunek nieruchomości, poczucie indywidualności, klimat, wygodę i bezpieczeństwo. Nasza oferta spełnia wszelkie wymagania i uwzględniając cenę sprzedaży jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna.

 

 

Informacje dodatkowe

 

            MAK DOM Sp. z o.o. jest właścicielem gruntu na którym jest prowadzona inwestycja i posiada prawomocne pozwolenie na budowę. Wszystkie niezbędne dokumenty można uzyskać do wglądu w lubelskim oddziale Spółki. Szczegółowych informacji udziela:

 

Biuro Sprzedaży Mieszkań
20-327 Lublin, ul. Wrońska 2

tel. (81) 445 90 90

 

lub

 

Biuro Handlowe Lublin
20-492 Lublin, ul. Biskupa M. Fulmana 7
tel. (81) 744 66 82, (81) 744 66 83,
fax (81) 744 66 84

email:lublin@makdom.com.pl

 

 

 

 Pozostała nasza oferta