Liczba pokoi
Powierzchnia

BIURO HANDLOWE W LUBLINIE

ul. Biskupa M. Fulmana 7

20-492 Lublin


Tel. (81) 744 66 82, (81) 744 66 83,
Fax: (81) 744 66 84

 

E-mail: lublin@makdom.com.pl

 

Godziny pracy biura:

Pon - Pt            9.00 - 17.00

Sb                      9.00 - 12.00

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
117 004

 

       Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań

                                            

Jan Długosz w Liber beneficiorum pisze, że przed nadaniem wsi Dziesiąta archidiakonatowi lubelskiemu przez Kazimierza Wielkiego, zamieszkiwali ją sokolnicy królewscy. Osady sokolników zakładane były w lasach i puszczach, oni zaś zajmowali się hodowlą i przyuczaniem sokołów do łowów. Ich zadaniem było przede wszystkim doglądanie gniazd sokolich, ponieważ to młode sokoły mające już opuścić gniazdo, najlepiej dawały się układać. Do dzisiaj jedna z ulic nosi nazwę Sokolniki. 

W opisie wykorzystano opracowanie :

„Dziesiąta Dzieje Dzielnicy Lublina”

autorstwa Haliny Danczowskiej

 

Po kilku dekadach uśpienia ożywa ulica Nowy Świat łącząca przedwojenną dzielnicę z osiedlami powstałymi w latach osiemdziesiątych w sąsiedztwie Dąbrowy i Zalewu Zemborzyckiego. Budynki mieszkalne w nowych barwach, odnowione alejki i chodniki przypominają o świetności tej dzielnicy. W centralnej części Nowego Światu zlokalizowana jest nasza najnowsza inwestycja „Nowe Sokolniki”.

„Nowe Sokolniki” to kameralny, trzypiętrowy budynek z 56 mieszkaniami o powierzchni od 38 m2 do 94 m2 z dużymi balkonami i przydomowymi ogródkami na parterze oraz miejscami postojowymi zlokalizowanymi w podziemnym garażu.  Inwestycję rozpoczęliśmy w IV kwartale 2009 roku, zaś zakończyliśmy zgodnie z przyjętymi terminami w styczniu 2011 roku.  Planując kolejne inwestycje koncentrujemy się na doborze atrakcyjnej lokalizacji i opracowaniu ciekawego, a zarazem funkcjonalnego projektu budynku. Priorytetem dla nas jest jakość, solidność i terminowość przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cen. Przedsiębiorstwo posiada duże doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych na terenie całego kraju, a wysoko wykwalifikowani specjaliści dbają o pełną satysfakcję Kupujących.

 

 Pozostała nasza oferta