Liczba pokoi
Powierzchnia

 

Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54

02-626 Warszawa

tel: +48 (22) 322 70 03

email: ap@makdom.pl

Biuro centralne czynne:

poniedziałek  - piątek w godz. 8.00-18.00

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
161 871
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?


1.      Mieszkania gotowe do odbioru.

2.      Oferujemy mieszkania po bardzo atrakcyjnych cenach, dużo niższych niż w Warszawie.

3.  W podziemnej kondygnacji każdego budynku znajdują się garaże, dodatkowo na terenie osiedla powstał parking z miejscami naziemnymi dla mieszkańców i gości.

4.      Każdy z trzech 2-piętrowych budynków,  wyposażony jest w windę, budynki ogrodzone

5.    Jest to kolejna inwestycja Grupy Deweloperskiej Mak Dom w Józefosławiu, co oznacza, że deweloper jest wiarygodny i doświadczony.

6.     Osiedle położone  w bardzo atrakcyjnym i pięknym miejscu blisko Lasu Kabackiego, w sąsiedztwie działa centrum sportowo-rekreacyjne TUAN.

7.   Ta część Józefosławia ma doskonale rozwiniętą infrastrukturę, w najbliższej okolicy otwarto w 2011r niewielkie centrum handlowo-usługowe z delikatesami, apteką, podstawowymi sklepami. W niedalekiej odległości około 1 km znajduje się centrum handlowe Auchan i Leroy Merlin, a w samym Józefosławiu działają szkoły i przedszkola publiczne oraz prywatne. Mieszkańcy mają zapewniony dogodny dojazd do Centrum Warszawy, szeroką ulicą Puławską oraz komunikacją miejską -  autobus linii 739 zatrzymuje się niedaleko osiedla a dojeżdża min do stacji metra Wilanowska.Pozostała nasza oferta