Liczba pokoi
Powierzchnia

 

Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54

02-626 Warszawa

tel: +48 (22) 322 70 03

email: ap@makdom.pl

Biuro centralne czynne:

poniedziałek  - piątek w godz. 8.00-18.00

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
161 872

Wszystkie dostępne mieszkania w Osiedlu Kuropatwy IV
oferujemy pakietowo w programie MDM

   Osiedle  KUROPATWY IV

jest kontynuacją bardzo udanych, poprzednich etapów inwestycji Kuropatwy I, II i III realizowanych  przez spółkę współdziałającą w ramach Grupy Deweloperskiej MAK DOM w Józefosławiu. W podobnej konwencji, z użyciem nowoczesnych  materiałów -  drewnianymi oknami z mahoniu Meranti, wygodnymi balkonami, tarasami i ogródkami przypisanymi na wyłączność Właścicieli mieszkań na parterze powstał IV etap osiedla.

Na ofertę składają się obecnie mieszkania , trzy  pokojowe, o powierzchni od 63 do 67 m2.  Pamiętając o komforcie przyszłych mieszkańców zaprojektowano garaże podziemne, schowki i windy obsługujące kondygnację podziemną, parter i dwa piętra. Etap IV  składa się z trzech kameralnych obiektów położonych tuż obok centrum sportowo- rekreacyjnego TUAN.

Nowoczesna architektura dwupiętrowych domów wielorodzinnych, doskonale komponuje się z sąsiedztwem Rezerwatu Lasu Kabackiego. Przylegające tereny zielone tworzą zdrowy mikroklimat i sprzyjają czynnemu wypoczynkowi na łonie natury. Las Kabacki daje znakomite możliwości uprawiania sportów a w szczególności sportów rowerowych.

W najbliższym sąsiedztwie Osiedla Kuropatwy IV przy ulicy Wilanowskiej otwarto w 2011 roku Centrum Handlowe, w którym znajdują się delikatesy, apteka, butiki, galerie. W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły, przystanek autobusowy i ul. Puławska - to wszystko sprawia, że Józefosław praktycznie stał się już częścią stolicy i coraz więcej mieszkańców Warszawy osiedla się właśnie tutaj.Pozostała nasza oferta