Liczba pokoi
Powierzchnia
Biuro Sprzedaży
ul. Gen. J. Hallera 9
05-400 Otwock
tel. +48 (22) 719 95 30
e-mail: mo@makdom.pl
Otwarte: pn, śr, pt w godz. 9.00-17.00
wt, cz w godz. 10.00-18.00
1-sza sobota miesiąca w godz. 10.00-14.00

 
Centralne biuro 
Al. Niepodległości 69 , piętro I
02-626 Warszawa
tel. +48 (22) 322 70 03

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
108 041
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

1. W ofercie możliwość wykończenia mieszkania w standardzie ,,Pod klucz" - dużo niższa cena za materiały i prace wykończeniowe bez konieczności poszukiwania fachowych wykonawców, umawiania terminów i nadzorowania, a wszystko to objęte stosowną rękojmią dewelopera. To także możliwość pokrycia kosztów materiałów i prac wykończeniowych jednym hipotecznym kredytem bankowym.

2. Kameralna architektura dwóch budynków Parku Hallera II położonych w spokojnej i zielonej części Otwocka słynącego z walorów uzdrowiskowych,

3. Malownicza rzeka Świder w otoczeniu sosnowych lasów - atrakcja dla spacerowiczów i rowerzystów,

4. Komfortowe i funkcjonalne mieszkania z przestronnymi balkonami lub/i tarasami sprzyjające wypoczynkowi w pobliżu Warszawy,

5. Duży wybór metraży i bardzo funkcjonalnych układów mieszkań z widną kuchnią i praktycznymi układami wnętrz – min zaprojektowane wnęki na garderobę.

6. Sprawdzony i doświadczony deweloper należący do GRUPY DEWELOPERSKIEJ MAK DOM  -  blisko 20 lat na rynku, gwarantowana niezmienność ceny i terminowości przekazania mieszkań.

7. Własność hipoteczna mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynków,

8. Niskie koszty eksploatacyjne, własna kotłownia gazowa w budynku, woda i kanalizacja miejska, indywidualne opomiarowanie mieszkań.

9. Bezpłatny parking wzdłuż ulicy Generalskiej oraz miejsca parkingowe w garażach podziemnych, część z nich dla większej wygody użytkowników została wyposażona w boksy znajdujące się bezpośrednio przy miejscu do parkowania.

10. Wysoka jakość budownictwa z wykorzystaniem zdrowych materiałów i innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych,

11. Bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli, w sąsiedniej inwestycji Apartamenty Morskie Oko znajduje się pasaż handlowy ze sklepami i usługami.

12. Bardzo dobrą komunikację z Warszawą zapewnia poszerzony Wał Miedzeszyński i SKM - ka łącząca Otwock z Centrum Warszawy .

 



Pozostała nasza oferta