Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54

02-626 Warszawa

tel: +48 (22) 322 70 03

email:   mre@makdom.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
98 082
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?

 

1.      Dwupiętrowy,  budynek przy ulicy Brzezińskiej w Piasecznie, położony będzie w bardzo urokliwej,  willowej części Piaseczna, otoczonej zielenią i drzewostanem.

2.      W budynku będzie tylko 14 apartamentów, co gwarantuje intymność i kameralność  zamieszkania.

3.      Apartamenty, które oferujemy są bardzo dobrze zaprojektowane z myślą o potrzebach rodziny jakiej są dedykowane.

4.      Mieszkania zlokalizowane na parterze będą miały duże ogródki do wyłącznego korzystania – każdy z nich będzie dodatkowo ogrodzony.

5.      Całość inwestycji będzie zamknięta, na zewnątrz zaprojektowano dodatkowe miejsca postojowe na samochody.

6.      Budynek zaprojektowany i wybudowany będzie w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów    jak na przykład  mahoń Meranti  w oknach, czy też wyprowadzone obwody do podłączenia ogrzewania w posadzkach łazienkowych.

7.      Każdy z apartamentów jest indywidualnie opomiarowany z własnym systemem ogrzewania i podgrzewania wody – daje to komfort decydowania o ,,sezonie grzewczym” jak również korzystnie przekłada się na koszty eksploatacyjne.

8.      Lokalizacja budynku zapewnia bardzo dobry dojazd do Warszawy, szeroką ulicą Puławską lub obwodnicą Piaseczna przez Konstancin. Bogata infrastruktura Piaseczna, szeroki wybór sklepów, centrów handlowych i usługowych , a także dobrych szkół i przedszkoli, zapewni przyszłym mieszkańcom dużą wygodę mieszkania.

 

 Pozostała nasza oferta